Hudba bez bariér

Hudba bez bariér

Dátum : 30. mája 2017
Miesto: Zimný štadión Banská Bystrica

Vstupenky

Utorok
30
Máj
19:00
Hudba bez bariér

Popis podujatia

Dátum a miesto konania/Date and place of event: 
30.5.2017 o 19:00 hod., Zimný štadión Banská Bystrica

Cena/Price: Sedenie 13€ a 15€, plocha státie 10€

Popis/Description: 

Benefičný koncert zložený z viacerých Slovenských interpretov ako sú Desmod, Polemic, Peter Bič Project, Bekim, Katarína, ku ktorým sa pridajú ďalší ešte ďalší, aby spoločne urobili akciu pre širokú verejnosť, výťažkom na charitatívne účely Oz Parasport24.

Hudba bez bariér 2017, 30. máj, Banská Bystrica - zimný štadión. Práve tam sa uskutoční tohtoročná edícia Hudby bez bariér.

Je to tretie pokračovanie úspešného projektu pod hlavičkou OZ Parasport24, kotý spája množstvo hudobných interpretov pre dobrú vec.

Organizátor sľubuje množstvo hviezdnych účinkujúcich ako sú skupiny Desmod, Polemic, Peter Bič Project, speváci Martin Harich, Sima Martausová, Bekim, Celeste Buckingham a iní
„Keď viem, že spievaním podporím dobrú vec, a keď mi to dovolí čas, tak vždy rada prijmem ponuku na benefičné vystúpenie,“ prezrádza Sima Martausová. „Robí mi to radosť a zároveň mám dobrý pocit, že aspoň nejako môžem pomôcť. Hrať na Hudbe bez bariér je pre mňa výnimočné aj preto, lebo ľudí, pre ktorých je tento koncert určený, už poznám osobne a o to viac sa teším. Bola som s nimi bicyklovať minulý rok a všetci mi prirástli k srdcu. Zahrám aj pieseň, ktorú som zložila špeciálne pre nich,“ dodáva aktuálne jedna z najobľúbenejších slovenských speváčok.

Výťažok z koncertu ide na ciele OZ Parasport24

O občianskom združení PARASPORT24

OZ Parasport24 bolo založené v roku 2006 a venuje sa organizácii rôznorodých projektov na podporu hendikepovaných ľudí, ktorí ako jednotlivci majú obmedzené podmienky na získavanie finančných a iných prostriedkov pre vlastný rozvoj. Prostredníctvom športu majú občania so zdravotným postihnutím lepšiu možnosť zaradiť sa do bežného života.

Viac info/More informations: Dĺžka podujatia cca 130 minút.

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: Bez zľavy.

Galéria

picture Hudba bez bariér
picture Hudba bez bariér
picture Hudba bez bariér
picture Hudba bez bariér
picture Hudba bez bariér
picture Hudba bez bariér
picture Hudba bez bariér
picture Hudba bez bariér

Na mape

; Top