INCOGNITO - koncert

INCOGNITO - koncert

Dátum : 28. novembra 2017
Miesto: Ateliér Babylon, Bratislava

Vstupenky

Utorok
28
Nov
20:00
INCOGNITO - koncert

Popis podujatia

INCOGNITO odhalí v novembri Bratislave svoju identitu!

Máte radi funky? Máte radi soul? Máte radi jazz? Potom si príďte do bratislavského Ateliéru Babylon pre nevšedný večer s jednou z popredných kapiel na súčasnej britskej funkovej scéne, v utorok 28. novembra od 20:00.

Každý hudobný žáner má svojich priekopníkov a legendy, v prípade jazz/funku k nim bez debaty patrí aj táto britská skupina INCOGNITO, ktorá funguje už od roku 1979. Chytľavé melódie, pulzujúca rytmika, trio vokalistov, energizujúca diskotéka pre staršie publikum – to všetko dokáže chytiť aj mladú generáciu a udržať INCOGNITO na predných priečkach svetových hitparád.

Kapela je sústredená okolo skladateľa, hudobného producenta, gitaristu a speváka Jean-Paul 'Bluey' Maunicka a v priebehu rokov zahŕňa množstvo hudobníkov, najmä spevákov zvučných mien ako Jocelyn Brown, Maysa Leak, Tony Momrelle, Imaani a Carleen Anderson, ktorí všetci boli súčasťou, alebo dočasne spolupracovali s INCOGNITO.

Ich debutový album “Jazz Funk“ vyšiel v roku 1981, po ňom nasledovalo ďalších 16 albumov, z ktorých posledný “In Search of Better Days“ bol vydaný v júni roku 2016.

Absolútna povinnosť účasti pre všetkých funkadelic nadšencov a milovníkov svetovej hudby všetkých generácií!

Viac informácií nájdete na oficiálnej webovej stránke kapely www.incognito.london.

Zľavy: bez nároku na zľavy.

Galéria

picture INCOGNITO - koncert

Na mape

Top