JOSE CARRERAS - A Life in Music Tour

JOSE CARRERAS - A Life in Music Tour

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

LEGENDÁRNY TENOR – A Life in Music Tour / Život v hudbe tour
– posledné svetové koncertné turné

ABSOLÚTNA LEGENDA SVETOVEJ OPERY – FENOMENÁLNY JOSÉ CARRERAS V BRATISLAVE

Dátum/Date: 8.12. 2016 o 19:30hod.
Miesto konania/Place of event: Bratislava, Zimný štadión O. Nepelu

Popis/Description:

Po svojom triumfálnom comebacku na operné pódiá zavíta legendárny tenor José Carreras v rámci svojho posledného svetového turné aj na Slovensko!

Hviezdny tenor s nálepkou „the nicest man in opera“, teda „najmilší človek v opernom svete“, José Carreras oslávil v roku 2014 svoj senzačný návrat na opernú scénu titulnou rolou v novej opere „El Juez“ (Sudce). Standing ovation, vypredané predstavenia a kritiky píšuce o „comebacku snov“ sprevádzali jeho návrat na operné pódiá po takmer osemročnej odmlke.
Po tejto skvelej sérii úspechov José Carreras zahájil celosvetové koncertné turné pod názvom „A Life in Music“ (Život v hudbe). Vzhľadom na fakt, že ide o posledné turné tohto výnimočného a neopakovateľného hudobného zjavu, fantastickou správou je, že výnimkou nebude ani Bratislava. Po štyroch rokoch sa jeden z najslávnejších svetových tenoristov vráti do slovenskej metropoly.

Tento hudobný génius, rodák z Barcelony, má vo svojom repertoári okolo 600 titulov rôznych štýlov od barokovej po súčasnú hudbu a viac ako 60 opier. Spoločne s vynikajúcim orchestrom pod taktovkou maestra Davida Gimeneza ponúkne publiku program pozostávajúci z nádherných melódií úchvatného obdobia „Belle Époque“ a motívov z opery, operety a muzikálu. „Sú to piesne, ktoré ma dojmú, kedykoľvek ich počujem a ktoré ma vždy nadchnú. Vášeň a emócie, pocity z hĺbky môjho srdca a duše, je v nich presne to, čo sa v týchto skladbách snažím vyjadriť prostredníctvom svojho hlasu,“ hovorí Carreras.

Tento večer zaručuje zážitok plný úžasných melódií – a bude to hlavne óda na život!

A Carreras vie, o čom rozpráva. Na vrchole svojej oslnivej kariéry ochorel a bojoval s rakovinou krvi. Akoby zázrakom prežil a založil nadáciu „José Carreras Leukemia foundation“, pretože mal pocit, že by sa mal spoločnosti nejako odvďačiť. Krédom jeho nadácie je, že leukémia musí byť vyliečiteľná, navždy a pre všetkých!

Jeho návrat po zdolaní tejto zákernej choroby bol triumfálny a vyvrcholil legendárnymi koncertami „Troch tenorov“, Carreras, Domingo a Pavarotti. Len život sám píše také príbehy!

A keď Carreras spieva jeho piesne, publikum cíti, že hudba je jeho život, že každý tón vychádza z hĺbky jeho srdca a duše, že pódium je presne to miesto, pre ktoré sa Carreras narodil...

Tieto piesne a duetá, plné lásky a vášne, sú José Carrerasovi akoby šité na mieru. Kritik z významného britského magazínu „Classic FM“ napísal: „...tento repertoár romantických piesní zaistí vypredané sály. S takým materiálom sú jeho lyrické hlasové dispozície reminiscenciou na veľkého Enrica Carusa...“

Nenechajte si ujsť posledné turné tohto fenomenálneho hudobného génia!

VIP BALÍK OBSAHUJE (CENA VSTUPENKY: 99 € + VIP BALÍK 100 €):
• Vstupenku na sedenie v sektore VIP- C29 s vlastným barom a zázemím
• Welcome drink
• Hostessing - asistencia
• VIP Bar – výber z exkluzívnych alko/nealko nápojov
• Food bar – medzinárodná kuchyňa
• VIP vstup na štadión
• VIP laminátový pass so šnúrkou
• VIP parking v SLOVNAFT arene
• Tematický darček

Zľavy /Discounts: imobilný 35€ / doprovod 36€

Dalšie akcie XL group: WEST SIDE STORY

Na mape

Top