JUAN POLVILLO

JUAN POLVILLO

Dátum: 21. októbra 2018
Miesto: TEATRO Wüstenrot, Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
21
Okt 2018
19:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
JUAN POLVILLO
TEATRO Wüstenrot

Bratislava

Popis podujatia

Rozvoj umeleckého talentu, stál Juana Polvillo dvadsať rokov štúdia tanca a choreografie. Učil sa u známych majstrov flamenca ako Farruco, Manolo Marín, Manolete, La Toná a Matilde Coral.

Jeho popularitu vo svete mu zabezpečili úspechy na známych tanečných festivaloch: Festival Flamenco de Ubrique, San Pedro de Alcántara a Festival Internacional de las minas en La Unión.

Účinkoval dvakrát v Bienal de Flamenco (Sevilla, Španielsko), čo je udalosť pre vyjadrenie umenia flamenco na najvyššej svetovej úrovni. Účinkoval v diele Lances del Arenal (1996) s nadáciou Fundación Cristina Heeren, s umelcami ako Javier la Torre, Beatriz Martín, Milagros Menjíbar, José de la Tomasa a Calixto Sánchez. Ďalej uviedol hru De la luna al viento (1994), za sprievodu Maríe Pegéz, sa delil o javisko s Riqueni, Carmen Linares a Carmen Montoya. Taktiež za zúčastnil na iných festivaloch, a to v hlavnom programe na festivale Exposición Universal (1992, Sevilla, Španielsko) s predstavením Azabache pod vedením Maríe Pegéz a Manolom Marín. Ďalej na Festival de la Guitarra de Córdoba s predstavením El Flamenco es vida (1993) s Beatriz Martín, Antoniom Canales a Milagrosom Menjíbar. V roku 1997 zrealizoval turné po Holandsku a Belgicku ako prvý tanečník zo spoločnosti Fiesta Gitana de Curro Vélez spolu s umelcami Carmen Montoya a La Coneja.

Od roku 2000 buduje kariéru sólistu a choreografa. Vystupoval v národnom divadle v San José (Kostarika) v hre Contigo Tierra de Andalucía. Ralizovar ročné turné po veľkých mestách Nemecka, Talianska a Rakúska.

V roku 2002 uviedol predstavenie Hombres na festivale Larachi flamenco.

Od roku 2003 do roku 2006 vystupuje po celom svete so svojím predstavením Latido Flamenco a potom neskôr s Compras a Dos po svetových divadlách ako sú Mélico Salazar (San José, Kostarika), Divadlo ABC (Praha, Česko), New York Public Theater (New York, New York), Planet Andalucia (Paríž, Francúzsko), Peña flamenca (Londýn, Anglicko), hudobná sieň Petrohradu (Petrohrad, Rusko) a mnoho ďalších.

V roku 2006 vystupoval v Japonsku s Yuriko Yoda v divadle Aichi geijyutsu gekijyou (Nagoya, Japonsko) s predstavením Ama v ktorej sa podieľal aj na tvorbe choreografie.

Od roku 2007 do roku 2011 pokračoval Juan po celom svete s rôznymi predstaveniami po celom svete nielen ako tanečník ale aj ako choreograf. Théatre Universitaire (Grenoble, Francúzsko), Impact (Petrohrad, Rusko), divadlo ABC (Praha, Česko), divadlo Le Lion d’or (Montreal, Kanada), La Orangerie (Hannover, Nemecko) a veľa ďalších.

Vystupoval pred osobnosťami ako kráľom Jordánska Husajnom I., Hassanom II., bývalým prezidentom USA - Georgeom Bushom, španielskou kráľovskou rodinou či pápežom Jánom Pavlom II.

Účinkoval v predstaveniach El Arenal, Los Gallos, Café de Chinitas, Casa Patas (Španielsko) a El flamenco (Japonsko). Ďalej hral vo filmoch Sevillanas od Carlosa Saura a Montoya y Tarantos.

V roku 2012 uviedol premiéru predstavenia Baile de la prensa pred rakúskym prezidentom v mestskej radnici vo Viedni.

V máji 2013 mal Juan turné po strednej Európe s predstavením Así lo siento yo. Vystupoval v Prahe, Viedni, Brne, Plzni, Bratislave a Ľubľane.

V apríli 2013 vystupoval v Malage s predstavením Bailando al cante s Uršuľou Moreno a Antoniom Andrade. Predstavenie predstavili aj neskôr na festivale vo Frankfurte, v auguste toho istého roku.

2011, 2012, 2013, bol súčasťou predstavení Isabel Pantoja a turné s nimi po Španielsku a celej Latinskej Amerike. O miesto na plagáte sa delil s Miguelom Poveda. Zároveň sa venoval svojim vlastným vystúpeniam a riadil svoju preslávenú tanečnú školu v Seville.

V rokoch 2014 a 2015 účinkoval ako hlavná postava v turné s prdstavením Carmen za doprovodu Antonia Andrade. Premiérové vystúpene sa konalo v divadle Cervantes v Malage a ďalej pokračovali po celom svete.

V roku 2015 uskutočnil ďalšie turné so svojím novým predstavením po strednej Európe a Japonsku v týchto mestách: Nara, Kobe, Nagoya Hiroshima, Takamatsu a Osaka.

V roku 2016 vystupoval v novom predstavení so svojou skupinou vo Francúzsku, Taliansku a Japonsku.

V roku 2017 vystupuje v San José (Kostarika) so svojím predstavením Así lo siento, čo v preklade znamená – takto to cítim.

K tomu všetkému sa venuje svojim vlastným vystúpeniam a riadi svoju preslávenú tanečnú školu v Seville, učí kurzy pre pokročilých a stará sa o svojich zverencov. Taktiež organizuje tanečné workshopy v krajinách ako Japonsko, Kanada, Kostarika, Švédsko, Francúzsko, Belgicko, Nemecko, Anglicko, Peru, Rusko, Poľsko, Rakúsko, Hongkong, Česko Taliansko a ďalšie...
Často organizuje kurzy v Museo Flamenco de Cristina Hoyos a La casa del flamenco (Sevilla).Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture JUAN POLVILLO

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - JUAN POLVILLO - 21.10.2018 o 19:00 hod.

Predstavenie JUAN POLVILLO, ktoré sa malo konať dňa 21.10.2018 o 19:00 hod. v TEATRO Wüstenrot, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 21.10.2018 o 19:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Vstupenky sa NEMôŽU vracať, klienti NEMAJÚ nárok na vrátenie peňazí !

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


ZRUŠENÉ - JUAN POLVILLO - 10.5.2018 o 19:00 hod.

Predstavenie JUAN POLVILLO, ktoré sa malo konať dňa 10.5.2018 o 19:00 hod. v TEATRO Wüstenrot, Bratislava, je zo zdravotných dôvodov ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top