J. Bohdalová a M. Dejdar – Od A po Z s Jiřinou

Blue Note
J. Bohdalová a M. Dejdar – Od A po Z s Jiřinou

Dátum: 5. septembra. 2018
Miesto: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

Streda
5
Sep 2018
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
J. Bohdalová a M. Dejdar – Od A po Z s Jiřinou

Popis podujatia

Dátum/Date: 25.05.2018 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom 
 

Od A po Z s Jiřinou BOHDALOVOU

V rámci tohto predstavenia Martin Dejdar zoznámi publikum s kariérou Jiřiny Bohdalové, ktorá trvá už neuveriteľných 81 let.
A je to práve fenomén "Bohdalka", ktorý veľmi pútavým, až strhujúcim spôsobom spomína na všetko dobré aj zlé, čo za svojho života prežila. A to ako v osobnom, tak aj v profesnom. Verte, alebo nie, ale to, čo všetko JB prežila a zažila, by dalo na niekoľko životov. Jej spomínanie na herecké začiatky, na ťažký život po zatknutí a uväznení jej otca, na svoje učiteľské obdobie na severní Moravě, na Jana Wericha, Jiřího Sováka, Vladimíra Menšíka, Vladimíra Dvořáka ale také na Jozefa Krónera, Mariana Labudu, Evu Krížikovou a ďaľšie československé legendy.
Súčasťou predstavenia nie je len rozprávanie, ale tiež filmové a televízne ukážky. Ide o "multimediální show" so všetkým, čo k tomu patrí. 

Vstupné/Entry: 30,00 EUR 
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Potrebná rezervácia stola na telefónnom čísle 0902 608 912 alebo na maili info@bluenote.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Odporúčané

Top