Jana Kirschner & Sima Martaus /Best Of/

Jana Kirschner & Sima Martaus /Best Of/

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 01.08.2015 o 20:00
Miesto konania/Place of event: Amfiteáter Senec

Popis/Description:

Senec zažije jedinečný dvojkoncert „Best Of: Jana Kirschner a Sima Martausová“!

1. augusta 2015 v Senci sa na jednom pódiu stretnú dve výnimočné speváčky! Publikum v seneckom amfiteátri zažije unikátny dvojkoncert, na ktorom Jana Kirschner aj Sima Martausová predstavia to najlepšie z tvorby. Sima sa na koncert s Janou Krischner veľmi teší. Fanúšikovia sa zase môžu tešiť na 180 minút plných hitov dvoch významných slovenských speváčok. Na dvojkoncerte s názvom „Best Of: Jana Kirschner a Sima Martausová“ plánuje Sima zaspievať skladby z posledného albumu „Na pravom poludní“ či „Dobrý deň, to som ja“. Mladá speváčka sa chystá fanúšikom v Senci predstaviť aj úplnú novinku.

Dve výrazné slovenské hudobníčky, Jana Kirschner a Sima Martausová, zaspievajú 1. augusta 2015 v seneckom amfiteátri to najlepšie zo svojej tvorby. Publikum zažije dvojitú dávku očarujúcich hlasov a textov významných slovenských hudobníčok. Oceňovaná speváčka Sima Martausová sa na jedinečný dvojkoncert s Janou Krischner veľmi teší.

“Pre mňa je špeciálne už len to, že budeme mať s Jankou dvojkoncert. Verím, že týmto nápadom potešíme aj našich fanúšikov. Veľmi sa na koncert teším, pretože mám Janku rada, páči sa mi ako spieva a ako tvorí. Je to pre mňa veľká radosť a česť mať spoločný koncert práve s ňou.” Prezradila Sima Martausová.

Dĺžka koncertu: 180 min.

Vstupné/Entry:
15,00 EUR - státie
22,00 EUR - voľné sedenie
Cena sa bude postupne zvyšovať!

Zľavy pre deti, študentov, dôchodcov, zťp: bez nároku na zľavy.

Galéria

picture Jana Kirschner & Sima Martaus /Best Of/
picture Jana Kirschner & Sima Martaus /Best Of/

Na mape

Top