Jazz v Aréne/Dan Bárta & Robert Balzar Trio

Jazz v Aréne/Dan Bárta & Robert Balzar Trio

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dan Bárta, jedenásťnásobný držiteľ Ceny Anděl v kategóriach Spevák roka a Spevák štvrťstoročia, sa zapísal v deväťdesiatych rokoch do širokého povedomia s kapelou Alice a účinkovaním v muzikáli Jesus Christ Superstar. Stal sa tiež neodmysliteľnou súčasťou kapely J.A.R.

V roku 2000 prekvapil fanúšikov vlastnou skupinou Illustratosphere, s ktorou aktuálne pripravuje piaty album. Ochutnávky z neho predstaví v novej zostave s medzinárodne uznávaným bubeníkom Martinom Valihorom.

Nezameniteľný hlas s vynikajúcou technikou spevu, prvotriedni hudobníci a piesne vznášajúce sa vysoko nad štandard populárnej hudby. Dan Bárta & Illustratosphere okúzľujú poslucháčov bez ohľadu na vek a hudobný žáner už osemnásť rokov.

SPEV DAN BÁRTA
KLÁVESY, TROMBÓN, PERKUSIE FILIP JELÍNEK
GITARY MIROSLAV CHÝŠKA
KONTABAS, BASA ROBERT BALZAR
BICIE MARTIN VALIHORA

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Jazz v Aréne/Dan Bárta & Illustratosphere - 14.12.2017 o 20:00 hod.

Predstavenie Jazz v Aréne/Dan Bárta & Illustratosphere, ktoré sa malo konať dňa 14.12.2017 o 20:00 hod. v Divadlo Aréna, je zo zdravotných dôvodov jedného z členov kapely Illustratosphere ZMENENÉ! Namiesto uvedeného predstavenia sa uskutoční predstavenie Jazz v Aréne/Dan Bárta & Robert Balzar Trio v pôvodnom termíne v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Vstupenky sa NEMôŽU vracať, klienti NEMAJÚ nárok na vrátenie peňazí !

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top