Jesenný klubový OpenJazzFest

Blue Note
Jesenný klubový OpenJazzFest

Dátum: 10. novembra. 2018
Miesto: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

Sobota
10
Nov 2018
19:00
Jesenný klubový OpenJazzFest

Popis podujatia

Dátum/Date: 10.11.2018 o 19.00 h
Miesto konania/Place of event: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom

Už tradične sa snažíme preniesť atmosféru nášho letného festivalu aj do nášho klubu a napriek tomu, že tento rok v lete máme pauzu, tak sme pre Vás pripravili jesenný klubový festival Openjazzfest.

Line Up:
The Grand Buffet(SK)
Nový projekt Petra Lipu mladšieho spája elektroniku, hip hop, soul a funk do fascinujúceho hudobného kontextu. Beaty a sample z vlastnej produkcie sú na pódiu doplnené výkonmi excelentných hudobníkov. Inštrumentálna oslava, ktorá vás prenesie do viacerých kútov sveta, a počas ktorej sa kapela aj publikum úplne strácajú v hudbe.

Zostava:
Peter Lipa jr - producent, klávesy
Matej Korbelič - trúbka
Michal Fedor - bicie


ALEX JØNSSON trio (Dánsko)
Alex Jønsson je dánsky gitarista a skladateľ z Kodane. V roku 2013 získal prestížny titul „Nordický (či škandinávsky) majster jazzu“ (NOMAZZ) na Královskej akadémii hudby v Aarhusu. Jeho poznávacím znamením je hudobná rozmanitosť a nápaditoť. Je veľmi uznávaný pre svoje „seversky melancholické“ poňatie jazzu – a to ako skladateľ aj ako inštrumentalista. Do medzinárodného povedomia vstúpil ako gitarista uznávanej nórskej speváčky Live Foyn Friis. Sedemkrát bol nominovaný na Dánske hudobné ceny v kategorii počin roku, kapela roku alebo CD roku. V roku 2016 vydal Jønsson svoj tretí album "Heart of Gold" (Srdce zo zlata), živú nahrávku koncertu z rodného mesta Aarhus. V Dánsku je v účasnosti považovaný za jednoho z najlepších gitaristov.


Kel do Nascimento quartet (Brazília)
Speváčka a skladateľka Kel do Nascimento sa vrátila po 5 rokoch v Spojených štátoch do rodnej Brazílie, kde mimo iných vyštudovala slávnu Berklee (odbor kompozícia a performance). Talent, charisma, štýl a správny prístup k hudbe sú len niekteré z jej ctností, ktoré definujú hudobnú dráhu tejto brazilskej speváčky a skladateľky, ktorá si získala postupne publikum nielen po celej Brazílii, ale aj v Bostone, Los Angeles a New Yorku, kde žila viac ako päť rokov a natočila svoje druhé album s názvom "KeL".
Kel spája prvky brazílskej hudby s americkým jazzom a chytrou elektronikou. Skladby sú rozpoznateľné bohatšími harmóniami, doprevádzajúce jednoduché a ľahko zapamätateľné až chytľavé melódie. 

Vstupné/Entry: 10,00 EUR 
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Potrebná rezervácia stola na telefónnom čísle 0902 608 912 alebo na maili info@bluenote.sk

Na mape

Odporúčané

Top