Juan Garcia Herreros - Snow Owl /Kolumbia/

Juan Garcia Herreros - Snow Owl /Kolumbia/

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 11.11.2017 o 20:00 h.
Miesto konania/Place of event: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom
 

Kolumbijský hudobník Juan Garcia-Herreros, takisto známy pod umeleckým menom „Snow owl“ je virtuózny hráč na špecifický druh el. basgitary – tzv. six-string Kontrabas Gitara. Je rovnako dobrým inštrumentalistom, ako aj skladateľom. S jeho špeciálnym nástrojom, 6-strunovou kontrabasovou gitarou účinkoval so svetovo známymi umelcami rôznych žánrov.
Za vlastnú tvorbu bol ocenený viacerými prestížnymi cenami ako napríklad Bronzovou medailou na „Global Music Awards“ za inštrumentálnu hudbu. Jeho páca a virtuozita na kontrabasovej gitare bola prijatá s veľkým uznaním medzinárodnou Bass and Music publications.
Snow Owl je vybavený nekonečne krásnymi Kolumbijskými rytmami, ktoré rôzne ohýba a preplieta s prehnanými Afro-Karibskými rytmami, ktoré často a rád zakompononáva do jazzu. Jeho vrodené rytmické cítenie sa prenáša do autorskej tvorby a vytvára tak nezameniteľný Herrerovský rukopis. Juan je absolventom prestížnej jazzovej školy Berklee College of Music.
Juan príde do nášho klubu už po druhý krát a taktiež sa predstavil a to veľmi úspešne aj na minuloročnom festivale Openjazzfest 2016 na Zelenej vode.

Vstupné/Entry: 15,00 EUR 
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Potrebná rezervácia stola na telefónnom čísle 0902 608 912 alebo na maili info@bluenote.sk

Na mape

Top