Július Barč-Ivan: Mastný hrniec

Mestské Divadlo Trenčín
Július Barč-Ivan: Mastný hrniec

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Nenechajte si ujsť brilantnú veselohru z pera slovenského dramatika Júliusa Barč-Ivana. V súčasnosti je na Slovensku bežný jav, že na vysokých pozíciách sa nachádzajú nie práve najkompetentnejší ľudia, ktorých prilákal „mastný hrniec“, a ktorí chcú rýchlo zbohatnúť na úkor jednoduchých ľudí. Ako sa z ministerskou pozíciou vysporiada „bezvýznamný“ botanik Svetozár Babík? Najmä, keď každý jeho krok starostlivo sleduje jeho despotická manželka? Ich príbeh sprevádza množstvo neočakávaných zvratov, situačný humor, vlastenectvo, podmanivá hudba Františka Krištofa Veselého a Karola Duchoňa, a autentické dobové kostýmy z obdobia Slovenského štátu. Príďte sa aj vy zabaviť na neuveriteľných ľudských osudoch a intrigách!

Inscenácia je sprevádzaná živou hudbou a spevmi!

autor: Július Barč-Ivan
scéna a kostýmy: Silvia Ďurovcová
hudba: herecký ansámbel hrá a spieva Františka Krištofa Veselého a Karola Duchoňa
réžia: Karol Rédli
produkcia: Zuzana Mišáková
inšpícia a produkcia: Michaela Gallová
Technická spolupráca: Art event s.r.o

Osoby a obsadenie:
Svetozár Babík, profesor: Štefan Richtárech
Mahuliena, jeho žena: Bibiana Ondrejková
Vierka, ich dcéra: Diana Minarovičová/ Diana Demecsová
Janko: Simon Kopunec
Riaditeľ gymnázia: Miloš Slemenský
Riaditeľová: Slávka Cvrková/ Michaela Mäsiarová
Starosta: Juraj Budzovský
Starostová: Zuzana Mišáková
Pupčok/ Krajčír: Jakub Ružička
Haňka: Michaela Mäsiarová/ Diana Demecsová

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Nikto nie je dokonalý alebo Pobozkaj tetu Myrtle - 19.4.2018 o 18:30 hod.

Predstavenie Nikto nie je dokonalý alebo Pobozkaj tetu Myrtle, ktoré sa malo konať dňa 19.4.2018 o 18:30 hod. v Kino Hviezda, je ZMENENÉ! Namiesto uvedeného predstavenia sa uskutoční predstavenie Július Barč-Ivan: Mastný hrniec v novom termíne: 14.5.2018 o 18:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 25.4.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 25.4.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 25.4.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top