KRISTÍNA

KRISTÍNA

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

V rámci 7. ročníka Festivalu umenia a dizajnu Banská Bystrica – FUBABY 2018  odohrá koncert slovenská speváčka KRISTÍNA a KMEŤROBAND v termíne 23. júna 2018 na Amfiteátri v Banskej Bystrici.

Program Amfiteáter: (v cene lístka KRISTÍNA) celodenný VSTUP

10 00h sprievodné festivalové aktivity

10 00h – vystúpenia folklórnych skupín
- FS DREVÁR (KYSUCE)
- FS LIPTOV (Ružomberok)
- FS HRIŇOVČAN (HRIŇOVÁ)
- DFS RADOSŤ (BANSKÁ BYSTRICA)
- DFS DRIENKA (SLOVENSKÁ ĽUPČA)
- FS PRIECHOĎAN

20 00h – KRISTÍNA
21 00h – KMEŤOBAND
22 00h - AFTER PÁRTY FUBABY

Každý kto si zakúpi lístok je automaticky zaradený do súťaže o exkluzívne ceny.

Festival umenia a dizajnu Banská Bystrica FUBABY je populárne európske umelecké podujatie  pod holým nebom so šesťročnou tradíciou. Poskytuje spoločný priestor pre tvorcov, interpretov aj fanúšikov súčasného a tradičného umenia. FUBABY už po siedmykrát prinesie do Banskej Bystrice výtvarnú, hudobnú aj audiovizuálnu tvorbu v termíne od 18. júna do 24. júna 2018.

Zľavy pre študentov, dôchodcov a ZŤP možno uplatniť v nákupnom košíku. 

POZOR CENY VSTUPENIEK SA BUDÚ ZVYŠOVAŤ.
POZOR!!! Vstupenky za cenu 13 eur je možné zakúpiť do 18.06.2018.
Cena vstupeniek na mieste 15eur.

 

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - KRISTÍNA - 23.6.2018 o 20:00 hod.

Predstavenie KRISTÍNA, ktoré sa malo konať dňa 23.6.2018 o 20:00 hod. v Amfiteáter Banská Bystrica, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top