LONGITAL

Blue Note
LONGITAL

Dátum: 24. februára. 2018
Miesto: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

Sobota
24
Feb 2018
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
LONGITAL

Popis podujatia

Dátum/Date: 24.02.2018 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom

Longital je stálica slovenskej hudobnej scény, a zároveň zakladateľom prestížneho slovenského labelu Slnkorecords. Za 16 rokov existencie má skupina na konte koncerty v 12 krajinách Európy, USA a Kanade; v Čechách vystúpila na festivaloch ako Colours of Ostrava, United Islands, Blues Alive.
Aktuálny a v poradí dvanásty album Divoko (2016) bol nominovaný na cenu RadioHead Awards v kategórii Album roka. Česká kritika ho zaradila medzi najzaujímavejšie slovenské albumy (Musicserver).
Skupina koncertuje v triu Shina (vokál, bezpražcová basa), Daniel Salontay (gitara, slák) a Marián Slávka (bicie, klavír).

Slovami hudobného novinára Jiřího Moravčíka:
"Slovenské trio s dokonale jasným zábleskem geniality. Tvůrci písňových obrazů nasátých rockem, folkem, osobitou poezií a nepravděpodobným druhem experimentátorství. Hudba, která do vás napumpuje pyrotechnickou energii a vzápětí hladivě uvede do stavu levitace. Shina hraje na baskytaru, zpívá, tančí. Dano připomíná šťastného džina vypuštěného z lahve a nad zvukem jeho kytary musíte přemýšlet, jestli se vám nezdá. Longital přicházejí v nejlepším: rozšířeni na power trio o fenomenálního bubeníka a pianistu Mariána Slávku a s aktuálním albem Divoko.“

Vstupné/Entry: 8,00 EUR 
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Potrebná rezervácia stola na telefónnom čísle 0902 608 912 alebo na maili info@bluenote.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Odporúčané

Top