LORD OF THE STRIP

LORD OF THE STRIP

Dátum : 05. mája 2018
Miesto: Mestská športová hala Nitra

Vstupenky

Sobota
5
Máj 2018
20:00
LORD OF THE STRIP

Popis podujatia

OTVORENIE HALY 18:00
ZAČIATOK PROGRAMU 20:00

Na Slovensko prinášame nový unikátny Európsky projekt s názvom Lord of the Strip. Táto exhibícia prinesie na jedno pódium pánske tanečno / striptízové skupiny zo Slovenska, Česka a Maďarska. Po absolvovaní dvoch veľkých tour, ktorým boli naj niektorý naši tanečníci po Slovensku, sme vzbudili u žien veľký záujem o našu show a aj na základe tejto skutočnsti sme sa rozhodli priniesť na pódium nie 5, ale 20 najlepších striptérov z okolitých štátov. Ako bonus sa predvedie černošská skupina zložená z TOP striptérov tmavej pleti, ktorý káždý z nich predstaví svoju choreografiu s ktorou pôsobia vo svete. 

Lord of the Strip je unikátkny projekt pre dámy, ktoré sa rady odreagujú a vychutnajú si pikantný umelecký tanec v podaní tých najpovolanejších a najlepších pánov v Európe.
Na exhicíbii budú 3 kolá. Prvé kolo bude zamerané na divadelné vystúpenie, druhé kolo tanečné vystúpenie a trtie je zamerané na predstavenie vo voľnom štýl.


Predstavenie skupín

Slovensko – THE GENTLEMEN
Skupina The Gentlemen Slovakia vznikla začiatku roka 2017. Je zložená s len TOP slovenských striptérov, ktorý sa spojili a vytvorili jedinečnú skupinu, ktorá posúva mienku striptízu u žien na vysokú pozíciu. Jej súčasťou sú majstri sveta v pánskom striptíze, čo sa určite odzrkadlí aj v tanečných choreografiach.

Krédo skupiny:
• Gentlemanstvo
• Exkluzivita
• Náročnosť
• Temperament
• Loajalita
• Energia
• Možnosť
• Elegancia
• Napaditosť

Člen skupiny – choreograf JOHNNY PERFEKTO
Hlavný choreograf skupiny Gentlemen je Johnny Perfekto, ktorý dohliada na členov skupiny a pripravuje pre ženy najsexy choreografie, ktoré tanečníci predvádzajú na pódium.

Česko – CALIFORNIA DREAMS
Skupina California Dreams vznikla začiatkom roku 2009, inšpirována významnou americkou striptýzovou skupinou Chipp’n’dales. Odvtedy majú za sebou stovky vystúpení a tisíce fanyniek, pre ktoré se snažia pripravovat stále nové a strhujúce show.
Cieľom skupiny je prinášať do života žien vzrušenie a dokonalé zážitky s erotickým nádychom a tak sa stat synonymum pre pánsky striptíz v Českej Republike.
Na vystoupení sa predstavia: Diesel,Mathew,Anthony Rodrigo, Sabri.

Maďarsko - HOT MEN DANCE
HOT MEN DANCE (HMD) ako štýl: v podstate sa jedná o zmes show tanca a moderných tancov, ktorá sa mieša so zábavným štýlom a erotickým tanečným umením. Show tanec sa postará o nápadné kostýmy, ktoré sa vyberajú podľa daného príbehu. Kostýmy musia harmonizovať aj s hudbou, štýlom, obsahom, choreografiou a aj so samotnými tanečníkmi.
Pod zmesou moderných tancov sa rozumie miešanie elementov viacerých moderných tanečných štýlov, ako napr. RnB, Hip Hop, BreakDance, RobotDance, ElectricDance a iné štýly s choreografiou. Čo robí tanečný štýl Hot Men Dance jedinečným je, že vyššie uvedené tanečné štýly sú okorenené s individuálne vyvinutým erotickým tancom, ktorý sa nesmie zamieňať u nás s dobre známym štýlom „chippendale“.


MODERÁTORI EXHIBICIE

BINĎO
Moderátor Binďo / rádio Európa 2 / je pasovaný za dvorného moderátora pánskeho striptízu na Slovensku. Ženy si ho natoľko obľúbili a stotožnili s jeho prejavom, preto bude uvádzať celý večer spolu s českým kolegom Arniem. Počas dvoch tour, ktoré sa konali v roku 2016 a 2017 po Slovenských mestách ukázal, že je neodmyslitelnou súčasťou predstavení určených pre ženy. Pre jeho charizmu a kvality moderovania sa predstaví ako dvorný moderátor skupiny Gentlemen na exhibicii.

ARNIE
Arnie je dvorným moderátorom skupiny California Dreams. Jeho dlhodobé skúsenosti, ktoré nazbieral pri moderovaní stoviek show tohoto známého zoskupenia, ale taktiež v niekoľko televizních programoch, ako bolo velmi populárne Peříčko. Moderoval po boku hviezd českého showbyznysu. Za zmienku stojí napríklad Mahulena Bočanová, s ktorou spolupracoval na MS v pánskom striptýze v Českej Republike. Je veľmi pohotový, dokáže vtipne glosovat a vždy má pre dámy schované nejaké překvapenie na záver.

 

VSTUPNÉ/ BASIC 
- BASIC vstupenka pre 1 osobu na exhibíciu striptízových skupín
- Sedenie na tribúne, výhľad z každej strany
- Spoločný bar

VSTUPNÉ / SILVER – rezervácia stolov možná od 2 osôb
- SILVER vstupenku pre 1 osobu na exhibíciu striptízových skúpín
- Sedenie na palubovke za stolom v strednej časti haly
- Vlastný bar
- Obsluha za stolmy
- Katering na stoloch
- Welcome drink

VSTUPNÉ / GOLD – rezervácia stolov možná od 2 osôb
- GOLD vstupenku pre 1 osobu na exhibíciu striptízových skupín
- Najlepšie sedenie v okolí pódia s nejlepším výhľadom
- 2 vlastné bary
- SEXI hostesi k dispozícii počas celej noci
- Katering na stoly
- Tombolový lístok
- Fotografia s víťaznou skupinou
- Welcome drink

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.


manažment projektu: 0905 408 222, elpadre@elpadre.sk
všeobecné informácie: thegentlemenslovakia@gmail.com

Galéria

picture LORD OF THE STRIP
picture LORD OF THE STRIP
picture LORD OF THE STRIP
picture LORD OF THE STRIP
picture LORD OF THE STRIP
picture LORD OF THE STRIP

Na mape

Top