LORD OF THE STRIP WARM UP

LORD OF THE STRIP WARM UP

Dátum : 03. marca 2018
Miesto: Dom kultúry Prievidza

Vstupenky

Sobota
3
Mar
20:00
LORD OF THE STRIP WARM UP

Popis podujatia

OTVORENIE HALY 19:00
ZAČIATOK PROGRAMU 20:00


Predstavenie skupín

Slovensko – THE GENTLEMEN
Skupina The Gentlemen Slovakia vznikla začiatku roka 2017. Je zložená s len TOP slovenských striptérov, ktorý sa spojili a vytvorili jedinečnú skupinu, ktorá posúva mienku striptízu u žien na vysokú pozíciu. Jej súčasťou sú majstri sveta v pánskom striptíze, čo sa určite odzrkadlí aj v tanečných choreografiach.

Krédo skupiny:
• Gentlemanstvo
• Exkluzivita
• Náročnosť
• Temperament
• Loajalita
• Energia
• Možnosť
• Elegancia
• Napaditosť

Člen skupiny – choreograf JOHNNY PERFEKTO
Hlavný choreograf skupiny Gentlemen je Johnny Perfekto, ktorý dohliada na členov skupiny a pripravuje pre ženy najsexy choreografie, ktoré tanečníci predvádzajú na pódium.

Maďarsko - HOT MEN DANCE
HOT MEN DANCE (HMD) ako štýl: v podstate sa jedná o zmes show tanca a moderných tancov, ktorá sa mieša so zábavným štýlom a erotickým tanečným umením. Show tanec sa postará o nápadné kostýmy, ktoré sa vyberajú podľa daného príbehu. Kostýmy musia harmonizovať aj s hudbou, štýlom, obsahom, choreografiou a aj so samotnými tanečníkmi.
Pod zmesou moderných tancov sa rozumie miešanie elementov viacerých moderných tanečných štýlov, ako napr. RnB, Hip Hop, BreakDance, RobotDance, ElectricDance a iné štýly s choreografiou. Čo robí tanečný štýl Hot Men Dance jedinečným je, že vyššie uvedené tanečné štýly sú okorenené s individuálne vyvinutým erotickým tancom, ktorý sa nesmie zamieňať u nás s dobre známym štýlom „chippendale“.


MODERÁTOR AKCIE

BINĎO
Moderátor Binďo / rádio Európa 2 / je pasovaný za dvorného moderátora pánskeho striptízu na Slovensku. Ženy si ho natoľko obľúbili a stotožnili s jeho prejavom, preto bude uvádzať celý večer spolu s českým kolegom Arniem. Počas dvoch tour, ktoré sa konali v roku 2016 a 2017 po Slovenských mestách ukázal, že je neodmyslitelnou súčasťou predstavení určených pre ženy. Pre jeho charizmu a kvality moderovania sa predstaví ako dvorný moderátor skupiny Gentlemen na exhibicii.


VSTUPNÉ/ BASIC 15 EUR
- BASIC vstupenka pre 1 osobu 
- Bar 

VSTUPNÉ / V.I.P. – 25 EUR
- V.I.P. vstupenku pre 1 osobu na exhibíciu striptýzových skúpín 
- Sedenie v Predných radách s najlepším výhľadom
- Bar
- Welcome drink

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.


manažment projektu: 0905 408 222, elpadre@elpadre.sk
všeobecné informácie: thegentlemenslovakia@gmail.com

Galéria

picture LORD OF THE STRIP WARM UP
picture LORD OF THE STRIP WARM UP
picture LORD OF THE STRIP WARM UP
picture LORD OF THE STRIP WARM UP

Na mape

Top