LUNETIC

LUNETIC

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Už 3 krát k nám zavíta zoskupenie LUNETIC. Valentínsky  koncert bude výnimočný skvelou atmosférou, ako aj valentínskym darčekom a welcomedrinkom. Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť na zábavu u nás v clube Hron. Tak si vyberte najlepšie miesta už dnes!

Dátum : 14.2.2018
Čas : 21.00 hod
Cena : 10€

Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Cena vstupenky sa môže líšiť následovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu. Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta, ale maximálne na 1 hodinu po začatí eventu! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
Predaj vstupeniek bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.

Vstup od 18 rokov.

Už 3 krát k nám zavíta zoskupenie LUNETIC. Valentínsky  koncert bude výnimočný skvelou atmosférou, ako aj valentínskym darčekom a welcomedrinkom. Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť na zábavu u nás v clube Hron. Tak si vyberte najlepšie miesta už dnes!
Dátum : 14.2.2018
Čas : 21.00 hod
Cena : 10€

Na mape

Top