La Gioia & Band: Rockové balady

La Gioia & Band: Rockové balady

Dátum: 21. novembra. 2017 - 14. februára. 2018
Miesto: Prešov, Trnava, Žilina

Vstupenky

Utorok
21
Nov 2017
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
La Gioia & Band: Rockové balady
Streda
29
Nov 2017
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
La Gioia & Band: Rockové balady
Streda
14
Feb 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
La Gioia & Band: Rockové balady

Popis podujatia

Vážení priatelia! La Gioia prichádza aj na jeseň s "rockovou nádielkou". Budte môcť zažiť fantastickú dávku energie- najznámejšie rockové hity a balady svetovej aj domácej produkcie a to v doprovode štyroch bravúrnych hudobníkov z Nitry- hrou na gitare sa predstaví Martin Ralík, bicie ovládne Martin Ševčík, na čelo hrá charizmatická Martina Uhrínová a klávesy ovládne klavírny mág Tony Marko. Tešíme sa na Vás na všetkých!

V Košiciach bude pripravené VIP sedenie pri stolikoch s malým občerstvením. 

Zľavy: bez nároku na zľavu

Galéria

picture La Gioia & Band: Rockové balady

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - La Gioia & Band: Rockové balady - 17.9.2017 o 18:00 hod.

Predstavenie La Gioia & Band: Rockové balady, ktoré sa malo konať dňa 17.9.2017 o 18:00 hod. v Kultúrnom dome, Batizovce, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top