MUSIC SUMMER 2015

MUSIC SUMMER 2015

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Ružiná, obec Ružiná, okr. Lučenec
9.-11. júl 2015

Duchonka, obec Prašice, okr. Topoľčany
30. júl – 1. august 2015
Vstupné len 9,90 EUR pre obyvateľov okresu Topoľčany!!!
Všetci obyvatelia s trvalým pobytom v okrese Topoľčany majú na hudobný festival Music Summer Duchonka garantovanú zvýhodnenú vstupenku len za 9,90 Eur. Stačí sa pri vstupe v deň konania preukázať občianskym preukazom s trvalým pobytom v okrese Topoľčany a trojdňovú festivalovú permanentku získate za neuveriteľných 9,90 Eur. Viac informácií nájdete v sekcii POKYNY a na www.duchonkafest.sk.

Orava, Oravská priehrada, areál Košariská, mesto Trstená
13.-15. august 2015

Festivaly MUSIC SUMMER opäť 3 a 3-dňové!!!

Obľúbená séria známych hudobných festivalov pokračuje aj v druhom desaťročí svojej existencie vo veľkolepom štýle. Po výborných ohlasoch na minuloročnú novinku, ktorou bolo pridanie tretieho festivalového dňa vo štvrtok, sa návštevníci môžu tešiť na riadny rockový nášup aj v roku 2015. O poriadny festivalový warm-up sa postará okrem osvedčených stálic ako Horkýže Slíže, Slobodná Európa, Karpina, Zóna A či Konflikt aj žijúca (a momentálne aj hrajúca) punková družina Ine Kafe na čele s Vratkom Rohoňom. Ten si minulý rok vyskúšal všetky festivaly Music Summer v akustickom sete síce len s gitarou ale zato s podporou pár tisíc hlasiviek. Tento rok splní svoj sľub a obíde Duchonku, Ružinú aj Oravu už aj s kompletnou zostavou Ine Kafe. Federálny pozdrav spoza rieky Moravy tento rok prinesie kultový Divokej Bill.

Nuž a po tejto úvodnej nakladačke si v priebehu troch letných víkendov ešte užijete aj obligátny festivalový piatok a sobotu s klasikami ako Polemic, Desmod, Peter Bič Project, Le Payaco, Billy Barman, Smola a hrušky, Helenine oči, Zoči voči, The Paranoid, Kali, atď. Fanúšikovia sa môžu ako vždy tešiť aj na populárne lokálne talentované kapely, ktoré prehliadku toho najlepšieho z domácej hudby už tradične otvárajú. A ešte dobrá správa na záver: line-up sa ešte bude priebežne dopĺňať...napokon, najväčšie prekvapenia nemusia prísť len na Vianoce...
Presný zoznam a poradie účinkujúcich v jednotlivých lokalitách nájdete na www.hitproduction.sk
alebo priamo na festivalových weboch: www.ruzinafest.sk, www.duchonkafest.sk a www.oravafest.sk.

Termíny letných festivalov Music Summer :
Ružiná 9.-11. júl 2015
Duchonka 30. júl – 1. august 2015
Orava 13.-15. august 2015

Aktuálna cena vstupenky: 14,90 EUR. Cena v deň konania: 19,90 Eur.

Zmena programu vyhradená!

 

Galéria

picture MUSIC SUMMER 2015
picture MUSIC SUMMER 2015

Na mape

Top