Mark Ravenhill – Shopping and Fucking

Mark Ravenhill – Shopping and Fucking

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Miesto konania/Place of event: Medzinárodné divadlo Meteorit, Čulenova 3, Bratislava


Mark Ravenhill: Shopping and fucking
sexuálne násilie, homosexualita a konzumná spoločnosť

Enfant Terrible britskej divadelnej scény a jedna z jeho najznámejších a v súčasnosti už kultových hier Shopping and Fucking prvýkrát na Slovensku. Medzinárodné divadlo Meteorit v Bratislave uvedie hru, ktorú od jej vzniku a prvého naštudovania sprevádza škandál za škandálom.

Konzumná spoločnosť zmenila a naštrbila mnohé morálne pravidlá. Sex, drogy a násilie sa vo svete organizovanom nákupnými centrami, novými katedrálami západnej civilizácie, zmenili na bohapusté transakcie.

Réžia: Róbert Csontos
Scéna: Zuzana Zacharová
Kostýmy: Monika Vontszemuová
Hudba: B.B.C
Hrajú: Mark – Róbert Csontos, Robbie – Michal Hudec, Gary – Peter Perger, Lulu – Andrea Halászová,
Brian – Marcela Lendvaiová, Shopping lady – Dominika Hološková

PREDSTAVENIE PRÍSNE ODPORÚČAME PRE DIVÁKOV NAD 18 ROKOV.

Cena/Price: 15,00 EUR / voľné sedenie
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy.

Ticketportal nezodpovedá za zmenu účinkujúcich. Zmena programu vyhradená.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Mark Ravenhill – Shopping and Fucking - 12.10.2017 o 19:30 hod.

Predstavenie Mark Ravenhill – Shopping and Fucking, ktoré sa malo konať dňa 12.10.2017 o 19:30 hod. v Medzinárodné divadlo Meteorit, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top