NonSENs NOCI SVATOJÁNSKEJ

NonSENs NOCI SVATOJÁNSKEJ

Dátum : 26. februára 2018
Miesto: LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava

Vstupenky

Pondelok
26
Feb
19:00
NonSENs NOCI SVATOJÁNSKEJ

Popis podujatia

Miesto konania/Place of event: Loď - Divadlo v podpalubí, Bratislava
Cena/Price: 9 €


- nová magická komédia Jakuba Nvotu a jeho Túlavého divadla!
- Jakub Nvota prepísal ďalšiu známu Shakespearovu hru. 
Sen noci svätojánskej je už pôvodne skvelá komédia. Rešpektujúc dej a postavy vznikla však v Túlavom divadle celkom nová originálna hra plná humoru, vášne a lásky. V nej sa herecká skupina vedená principálom Andonom a prostomyseľným hercom Jožkom ocitá v kríze. Musia zasiahnuť vyššie divadelné sféry a poslať im príbeh, ktorý uzmieri dokonca samotnú divu súboru herečku Lóru a principála, ktorých rozdelila hádka kvôli nevere.
Je možné tu uveriť na lásku i zažiť nenávisť. Vtipné situácie v zámene milencov a vyčíňanie postavy Puka sa tu striedajú s jarmočnými výstupmi remeselníkov v aténskom lese. Všetko v poetike a humore Túlavého divadla. 
V svätojánsku noc sú dovolené kúzla, čary a mágia, ktorá môže s ľudí robiť bláznov, dať im hoci i osliu hlavu, ale zároveň ich priviezť k rozumu. Táto „svätojánska noc“ Vás nakazí humorom a vášňou samotného Shakespeara a s hudbou, výtvarnom i hereckými výkonmi Vám sprostredkujeme nadpozemský zážitok

Réžia, autor: Jakub Nvota.
Scéna, kostýmy: Lucia Šedivá. Hudba: Juraj Haško.
Hrajú: Jakub Nvota, Lucia Hurajová/Danica Matúšová, Štefan Richtárech, Štefan Martinovič, Zuzana Kyzeková, Daniela Mackovičová, Rado Hudec.

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: Bez zľavy.

Galéria

picture NonSENs NOCI SVATOJÁNSKEJ
picture NonSENs NOCI SVATOJÁNSKEJ

Na mape

Top