ODHAĽTE TAJOMSTVO ZDRAVIA - KRÍŽOVKA ŽIVOTA

ODHAĽTE TAJOMSTVO ZDRAVIA - KRÍŽOVKA ŽIVOTA

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum: 18. apríl 2018, čas: 17.30 h
Miesto konania: Stredisko kultúry Bratislava Nové Mesto, Vajnorská 21, Bratislava

Naučte sa zdravo žiť, nájdite šťastie a buďte fit v každom veku. Ako na to? Poradí vám uznávaný a vyhľadávaný český lekár MUDr. JOSEF JONÁŠ, odborník, ktorý počas svojej dlhoročnej praxe už pomohol tisíckam ľudí. V exkluzívnej moderovanej prednáške sa dozviete nielen množstvo zaujímavostí o zdraví, ale dostanete aj tipy a rady, ako sa chorôb zbaviť. V zaujímavej debate nebude chýbať reč o priekopníckej knihe doktora Jonáša Krížovka života, ktorá sa stala doslova legendárnou a urobila z neho medicínsky pojem. Po 30 rokoch od jej prvého vydania vychádza táto kniha, ktorá vám zmení život, konečne aj v slovenskom preklade.

Po približne 1,5 hodinovej prednáške doktora Jonáša bude priestor aj na otázky z publika.

Pre všetkých záujemcov bude na mieste možnosť zakúpiť si knihy MUDr. Josefa Jonáša a publikáciu Krížovka života špeciálne aj s jeho podpisom.


Vstupné: 25€
Sektor A – rad 1 - 5
Sektor B – rad 1 - 5

Vstupné: 25€
Sektor A – rad 6 - 10
Sektor B – rad 7 - 10

Vstupné: 20€
Sektor A – rad 11 - 14
Sektor B – rad 11 - 14 

Zľavy: bez nároku na zľavy.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - ODHAĽTE TAJOMSTVO ZDRAVIA - KRÍŽOVKA ŽIVOTA - 18.4.2018 o 17:30 hod.

Predstavenie ODHAĽTE TAJOMSTVO ZDRAVIA - KRÍŽOVKA ŽIVOTA, ktoré sa malo konať dňa 18.4.2018 o 17:30 hod. v Stredisku kultúry BNM, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top