Opera Nabucco - Metropolitná Opera New York (kino)

Opera Nabucco - Metropolitná Opera New York (kino)

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 30.07.2017 o 17.00 h
Miesto konania/Place of event: Kursalon Trenčianske Teplice

Kino premietanie!

Nabucco (skratka od Nabucodonosor) je talianska opera v štyroch dejstvách, ktorú skomponoval v roku 1841 Giuseppe Verdi na libretto od Temistocle Solera. Libretto vychádza z biblického príbehu o zajatí Židov, napokon vypovedaných zo svojej vlasti babylonským kráľom Nabuccom. Tieto udalosti sú použité ako podklad pre romantickú zápletku a politické sprisahanie v opere.

Prenosy Metropolitan Opera: Live v HD kombinujú špičkové operné umenie s najmodernejšími technológiami. Oko kamery sa počas prenosu dostane podstatne bližšie k dianiu na javisku než oko diváka sediaceho na tom najlepšom mieste priamo v Metropolitnej opere. Diváci pri prenosoch si tak môžu vychutnávať úžasné detailné zábery, ktoré by v samotnej Metropolitnej opere nikdy nevideli.

Metropolitná opera v New Yorku je dlhodobo považovaná za absolútnu špičku medzi opernými domami na svete.

Premietanie je súčasťou Hudobného leta Trenčianske Teplice (www.hudobneleto.sk). Na podujatie Hudobné leto je možné zakúpiť si permanentku na 10 predstavení v hodnote 99 EUR. Permanentky sú predajné v reštaurácii Kursalon Trenčianske Teplice.

Dĺžka podujatia: 2 hod. a 45 min.

Cena vstupenky:
- Voľné sedenie (kino sedenie): 7 EUR

Zvýhodnené vstupné pre ZŤP, dôchodcov a rezidentov Trenčianskych Teplíc je možné zakúpiť len v Infocentre KH PAX a Turisticko-informačnej kancelárii Trenčianske Teplice.

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Na mape

Top