Orange Music Live: Skye & Ross from Morcheeba

Orange Music Live: Skye & Ross from Morcheeba

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum a miesto konania/Date and place of event: 28.11.2016 o 19:30hod., Tabačka Kulturfabrik, Košice

Cena/Price: 14,00 EUR (Na mieste 16,00 EUR.)

Popis/Description:

Orange Music Live prichádza do ďalšieho slovenského mesta. V Košiciach v spolupráci s Tabačkou Kultufabrik uvedie 28. novembra jedinečných Skye a Ross from Morcheeba.

Zákazníci Orangeu môžu na nákup vstupenky na tento koncert využiť poukážku na zľavu v hodnote 2 eurá cez aplikáciu Orange Výhody.

Britská formácia Morcheeba má na konte osem radových albumov, pričom na tom poslednom, Head Up High z roku 2013, sa vracia k zvuku, ktorý bol typický pre jej začiatky v 90. rokoch. Skupina mieša vo svojej tvorbe prvky trip-hopu, folku a popu a najmä jej prvé dva albumy prakticky až doteraz výrazne ovplyvňujú zvuk britskej nezávislej scény. Album Big Calm z roku 1998 sa stal jednou z najkultovejších nahrávok 90. rokov.
V Košiciach odohrajú všetky svoje najväčšie hity vrátane skladieb ako The Sea, Trigger Hippie, Blindfold či Rome Wasn´t Built in a Day. Morcheeba momentálne vystupuje v zložení Skye Edwards (spev), Ross Godfrey (gitary) Steve Gordon (basová gitara), Richard Milner (klávesy), Martin Carling (bicie) a James Anthony (gramce a mašinky). Séria personálnych zmien, ktoré na dlhé roky od seba oddelili Skye a zvyšok skupiny, vyústila nakoniec do odchodu jedného zo zakldajúcich členov Paula Godrfeyho. Za mikrofón sa naopak vrátila Skye, ktorej zamatový hlas je práve tým, čo Morcheebu najviac charakterizuje. Momentálne vystupujú pod názov Skye & Ross from Morcheeba.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Na mape

Top