PAUL VAN DYK

PAUL VAN DYK

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 21.10.2016 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Trojhalí Karolina, K Trojhalí 5, OSTRAVA (Česká republika)

Popis/Description:

Nemecká legenda Paul van Dyk prvýkrát vystúpi v Ostrave! 

21. októbra tohto roka, v historických priestoroch Trojhalí Karolina vystúpi legendárny umelec, známy po celom svete, Paul van Dyk. Samotné priestory pre chystanú párty roka Moravskosliezskeho kraja sú ozajstnou lahôdkou a unikátom. (Dvojloďová hala je z roku 1903, rekonštrukcia bola ukončená v polovici roka 2014 a stála viac než 300 mil. českých korún.) 

Paul van Dykova koncertné turné naprieč všetkými kontinentmi bývajú pravidelne vypredané, k čomu určite prispieva aj jeho úspešná producentská kariéra: spolupracoval s hviezdami akými sú Depeche Mode, či Justin Timberlake.
Milovníkov tanečného mága, ktorý vo svojom štýle pozbieral desiatky prestížnych cien, alebo aj nomináciu na Grammy, iste poteší aj to, že Van Dyk do Ostravy privezie svoj nový album The Politics Of Dancing 3, avšak očakávať môžete tiež odohranie jeho nezabudnuteľných hitov, avšak v live úpravách a mixoch.

"Pred mnohými rokmi som na Ibize zažil niečo, čo vo mne zanechalo dojem a načo nezabudnem. Sledoval som priatelov z Tel Avivu a priateľov z Libanonu, ako tancujú bok po boku - bez vojny, bez čohokoľvek ďalšieho, vrátane rešpektu. V roku 2016 to má dokonca väčší význam, než tomu bolo vtedy. Na vlastné oči vidím, ako elektronická hudba spája ľudí, ktorí by ss za iných okolností nestretli. To je podstata toho všetkého - cieľom mojej hudby je zjednotit ľudí" povedal počas svojej poslednej návštěvy Česka Paul van Dyk.

Galéria

picture PAUL VAN DYK
picture PAUL VAN DYK
picture PAUL VAN DYK
picture PAUL VAN DYK
picture PAUL VAN DYK
picture PAUL VAN DYK
picture PAUL VAN DYK
picture PAUL VAN DYK
picture PAUL VAN DYK

Na mape

; Top