PETA

PETA

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 21.10.2016 o 20.00 h.
Miesto konania/Place of event: Bar Museum, Malá hora 2, MARTIN

Popis/Description:

PETA Lukács je jedným z najuznávanejších gitaristov v Maďarsku.Vo veku 14 rokov vyhral svoju prvú súťaž a v roku 1996 najväčší televízny talent scout Maďarska ( "Ki Mit tud? ") v" kategórii sólo hudobník ". Okrem toho Peta získal niekoľko ďalších ocenení v menších súťažiach a začal hrať v ďalších a ďalších kapelách. S Gergőm Borlaiom vytvorili kapelu European mantra v 2001, ktorej štýl by sa dal opísať ako fusion jazz-metal. Európean Mantra sa čoskoro stala kultovou kapelou maďarskej hudobnej scény. V roku 2006 sa pripojil Peta k Bikini, jednej z najpopulárnejších rockových kapiel v Maďarsku.
V roku 2013 PETA vydal svoj prvý sólový album s názvom Vojna a mier, a získal najväčšie maďarské hudobné ocenenie s názvom "fonogram" v kategórii rock / metal. So svojou kapelou pracuje na svojom druhom albume, ktorý bude obsahovať vokálne a inštrumentálne skladby rovnako ako v prvom.

Peta Lukács - guitar, vocal
Gábor ’Sexy’ Horváth - bass
Matt Geroly - drums
Dániel Szebényi - keyboard, vocal

Projekt BarmuseumFest 2016 prináša do centra Slovenska kvalitný výber profesionálneho umenia z tvorby umelcov národnostných menšín.
Realizované s finančnou podporou Úradu vlády Slovenskej republiky - program Kultúra národnostných menšín 2016“

Vstupné/Entry: 5,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Galéria

picture PETA

Na mape

Top