POL VAQUERO - Flamenco INSIDE

POL VAQUERO - Flamenco INSIDE

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 15.05.2017 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Ateliér Babylon, Námestie SNP 14, Bratislava

 

Flamenco INSIDE alebo flamenko „vnútri“, „dentro“ je vyjadrením hlbokého a intímneho spojenia dvoch vzácnych hodnôt: života a flamenka v podaní elitných umelcov z Madridu.

Je pre nás veľkým potešením, že Ateliér Babylon v Bratislave privíta flamenkového tanečníka a choreografa POLA VAQUERO, ktorý je známy práve svojím čistým a silným výrazom, u ktorého flamenko neprechádza len srdcom ale celým jeho bytím, životom. Jeho tanec je spoveďou vnútra, ktoré miluje, bojuje, hľadá pravdu, či spravodlivosť. Je výzvou muža, ktorý je divoký, nespútaný a zároveň priamy a konkrétny. Svojím flamenkovým prejavom prebúdza, čo je ukryté vnútri diváka.

Inside je vyjadrením bolesti, lásky, slobody, osamelosti, smrti v rytmických sekvenciách zapateada s prudkým zastavením ako i canté jondo. Španielske rytmy, rytmický compas, cigánske prvky, svižné melódie spestria aj hudobníci, ktorých mená a talent zazneli v rôznych kútoch sveta. Určite mnohí nadšenci zosnulého Paco de Lucia môžu spoznať jeho synovca Antonia Sánchez, ktorý sa predstaví ako gitarista, a taktiež Antonia Inqueta, ktorý je synom známeho speváka Miguela El Rubio. Pätica šarmantných mužov a talentovaných umelcov z Madridu predstavia autentické a tradičné flamenco, ktorých spája nielen umenie ale aj vzájomné priateľské vzťahy.

Zmena programu vyhrdená!

Galéria

picture POL VAQUERO - Flamenco INSIDE
picture POL VAQUERO - Flamenco INSIDE
picture POL VAQUERO - Flamenco INSIDE
picture POL VAQUERO - Flamenco INSIDE

Na mape

Top