Peter Cmorik & Marek Wolf - krst CD

Blue Note
Peter Cmorik & Marek Wolf - krst CD

Dátum: 29. marca. 2018
Miesto: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

Štvrtok
29
Mar 2018
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Peter Cmorik & Marek Wolf - krst CD

Popis podujatia

Dátum/Date: 29.03.2018 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom

Dvaja skvelí hudobníci sa dali dokopy a vznikol projekt aj z neho CD, ktoré vyjde v marci 2018.

Autorský projekt budete môcť zažiť aj v našom klube a dokonca spoločné CD aj u nás pokrstia. Žánrovo ide o alternatívu s prvkami world music, rocku, neo-folku.

Vstupné/Entry: 10,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Potrebná rezervácia stola na telefónnom čísle 0902 608 912 alebo na maili info@bluenote.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Odporúčané

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Peter Cmorik & Marek Wolf - krst CD - 16. marca 2018 o 20:00 hod.

Predstavenie Peter Cmorik & Marek Wolf - krst CD, ktoré sa malo konať dňa 16. marca 2018 o 20:00 hod. v Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 29. marca 2018 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 29. marca 2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 29. marca 2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 29. marca 2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top