Prekvapivé podujatie pre všetkých

Prekvapivé podujatie pre všetkých

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Prekvapivé podujatie pre všetkých

Prekvapenie , ktoré sme spomínali , sa stalo skutočnosťou.

Hlavný hosť , skupina No Name, nakoniec nepríde. Management s kapelou i s name sa ospravedľňujú.

Prečo ?

Začiatok reklamnej kampane, kde postupne mali pribúdať účinkujúci , zo začiatku pôsobil ako samostatný koncert skupiny No Name. Skupina v rámci tour ktorú plánuje, si nemôže dovoliť do naplánovanej tour koncert ďaľší , tak ich môžete vidieť na nej.

Zaujíma Vás skôr Čo sme Vám pripravili , však ?

Možno príde aj …kuzelník , v tomto príde nebude len cliche , ale nadobudne reálne rozmery.

Profesionálny kúzelník a iluzionista Jiří Hadaš nepochybne patrí k českej kúzelníckej špičke. Modernej mágii sa venuje viac ako 20 rokov. Začal už ako dieťa , pod vedením svôjho tatina. Za svôjho pôsobenia získal niekoľko prestížnych ocenení z magických súťaží v Českej republike i zahraničí. O tom, akým kúzlom sa premiestni do Diplomat Arény , môžeme zatiaľ len hádať :-)

Avizovaná skupina Nora Carusso z Nového Mesta nad Váhom o sebe uvádza štýl : pop-elektronica, my to laicky zjednodušíme na ska . Snáď sa chalani neurazia a prídú vo veľkom štýle , aj s nedočkavými fanúšikmi.

Nielen jediným východniarom v programe 26.10. 2018 bude populárna slovenská skupina, ktorá sa v roku 2018 dostala do finále ankety OTO 2018 .

Aktuálne môžete počuť ich titulnú pieseň v seriáli Som Mama. Presne tak , zoskupenie okolo Petra Biča s jeho Peter Bič Project pride do Piešťan.

Druhým zástupcom východného Slovenska bude skupina, ktorá si Vás so srdcom šarišského temperamentu podmani. Prinesie Vám umelecký zážitok v podobe šarišských , rusínskych , zemplínskych a rómskych piesní v ich temperamentnom prevedení. Ľudová hudba je zoskupením talentovaných hudobníkov doplnených krásnou speváčkou Vladkou Keselicovou. Kapela patriacia do popredia interprétov prinášajúcich zážitok z ľudovej hudby = Šarišanci.

 

Ešte niečo pridáme , ako by to bolo. Ak by bolo prekvapivé podujatie bolo bez prekvapenia ?

Ale to už čoskoro. Zatiaľ pst.

 

Niekdy je viac vidieť a počuť ako čítať.

 

Urobte si už teraz náladu a pripravte sa ,na PREKVAPIVÉ PODUJATIE PRE VŠTKÝCH.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Prekvapivé podujatie pre všetkých - 26.10.2018 o 19:00 hod.

Predstavenie Prekvapivé podujatie pre všetkých, ktoré sa malo konať dňa 26.10.2018 o 19:00 hod. v DIPLOMAT Aréna Piešťany, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top