Prekvapivé podujatie pre všetkých

Prekvapivé podujatie pre všetkých

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Prekvapivé podujatie pre všetkých

Prekvapenie , ktoré sme spomínali , sa stalo skutočnosťou.

Hlavný hosť , skupina No Name, nakoniec nepríde. Management s kapelou i s name sa ospravedľňujú.

Prečo ?

Začiatok reklamnej kampane, kde postupne mali pribúdať účinkujúci , zo začiatku pôsobil ako samostatný koncert skupiny No Name. Skupina v rámci tour ktorú plánuje, si nemôže dovoliť do naplánovanej tour koncert ďaľší , tak ich môžete vidieť na nej.

Zaujíma Vás skôr Čo sme Vám pripravili , však ?

Možno príde aj …kuzelník , v tomto príde nebude len cliche , ale nadobudne reálne rozmery.

Profesionálny kúzelník a iluzionista Jiří Hadaš nepochybne patrí k českej kúzelníckej špičke. Modernej mágii sa venuje viac ako 20 rokov. Začal už ako dieťa , pod vedením svôjho tatina. Za svôjho pôsobenia získal niekoľko prestížnych ocenení z magických súťaží v Českej republike i zahraničí. O tom, akým kúzlom sa premiestni do Diplomat Arény , môžeme zatiaľ len hádať :-)

Avizovaná skupina Nora Carusso z Nového Mesta nad Váhom o sebe uvádza štýl : pop-elektronica, my to laicky zjednodušíme na ska . Snáď sa chalani neurazia a prídú vo veľkom štýle , aj s nedočkavými fanúšikmi.

Nielen jediným východniarom v programe 26.10. 2018 bude populárna slovenská skupina, ktorá sa v roku 2018 dostala do finále ankety OTO 2018 .

Aktuálne môžete počuť ich titulnú pieseň v seriáli Som Mama. Presne tak , zoskupenie okolo Petra Biča s jeho Peter Bič Project pride do Piešťan.

Druhým zástupcom východného Slovenska bude skupina, ktorá si Vás so srdcom šarišského temperamentu podmani. Prinesie Vám umelecký zážitok v podobe šarišských , rusínskych , zemplínskych a rómskych piesní v ich temperamentnom prevedení. Ľudová hudba je zoskupením talentovaných hudobníkov doplnených krásnou speváčkou Vladkou Keselicovou. Kapela patriacia do popredia interprétov prinášajúcich zážitok z ľudovej hudby = Šarišanci.

 

Ešte niečo pridáme , ako by to bolo. Ak by bolo prekvapivé podujatie bolo bez prekvapenia ?

Ale to už čoskoro. Zatiaľ pst.

 

Niekdy je viac vidieť a počuť ako čítať.

 

Urobte si už teraz náladu a pripravte sa ,na PREKVAPIVÉ PODUJATIE PRE VŠTKÝCH.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Prekvapivé podujatie pre všetkých - 26.10.2018 o 19:00 hod.

Predstavenie Prekvapivé podujatie pre všetkých, ktoré sa malo konať dňa 26.10.2018 o 19:00 hod. v DIPLOMAT Aréna Piešťany, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top