REACTOR: Alpha process

REACTOR: Alpha process

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Po štarte a zahriatí Vám UNDEADARENA prináša druhý drumanbassový speed recharging pod značkou Reactor: Alpha process. Utiahnite si šróby, matice a naolejujte kĺby! Keďže v Reactore nie je v nič ponechané na náhodu, tento krát sa bude žhavá fonoplazma emitovať triskami rovno do Vašich uší pod burácajúcou taktovkou zoskupenia BASS ATTACK!!! Pripravte sa na otras mozgu, pretože M2K, MANKA F, BACK3R a BRADRS sú chlapci, ktorí bassové ventily na prehrávačoch rozhodne nikdy a nikde neškrtia!

Hosťovanie prijalo aj vysokou rýchlosťou nahor letiace kombíčko YEBERT X GDWTR, ktorí to celé výbušnou silou nakopnú na najvyššie elektrónové orbity. 

No a ako pikantný bonus večera (pozor ฀฀฀฀฀)!!!  Tlačidlo „BOOST!“ výbušne zarazí exkluzívny hosť, jeden z rodičov Slovenskej drumandbassovej scény CENCO! Ak by aj tak nestačilo, na lietajúce iskry spod jogsov sa môžete tešiť v spoločnom nemilosrdnom B2Bčku s Killing Machines! 

Dĺžka podujatia: 22:00 - 05:00 (7 hod.) 

Vstupné/Entry:
Predpredaj na ticketportal: 4€
Vstupné na mieste do polnoci: 5€
Vstupné na mieste po polnoci: 6€

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Galéria

picture REACTOR: Alpha process

Na mape

Top