Rock the Ballet

Rock the Ballet

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum: 8.5.2017 o 19:00hod.
Miesto konania: Istropolis - Veľká sála, Bratislava
Dĺžka podujatia: 2 hod.

 

Popis/Description:

Klasický tanec dostal novú definíciu od roku 2008 - Rasta Thomas a jeho tanečníci prebudzajú svetové javiská.
Svetoví tanečníci tancujú pred videoprojekciou na najlepšie rock – pop šlágre.

Od roku 2008 Rock the Ballet organizuje svoje tanečné turné na štyroch kontinentoch, v 20-tich krajinách malo viac ako 750 vystúpení a videlo ich približne dva milióny divákov.

Rock the Ballet z USA je v Amerike a v Európe veľmi obľúbený, nenápadne mieša klasický balet s moderným tanečným štýlom. Títo siedmi tanečníci tancovali v Broadwayských a Hollywoodských produkciách. Začiatok ich kariéry odštartovala výhra v americkej TV show - „So you think you can dance“.

Dnes slovo „bad“ neznamená nič zlého, len toľko, že je to „cool“. Michael Jackson v piesni podobného názvu v r. 1978 predefinoval toto slovíčko. Tak to myslel aj Rasta Thomas, keď pomenoval svojich tanečníkov na Bad Boys of Dance. Pohodoví chlapci, ktorí niečo dokázali a aj to veľmi dobre vedia predstaviť. Sú presvedčení o tom, že balet pred mladými divákmi musí byť sexi a zábavný ako pop koncert.

Vybraná hudba z medzinárodných šlágrov, charizmatickí tanečníci, perfektné choreografie, vynikajúce videoprojekcie a sexi kostýmy. Rock the Ballet je show v ktorej ide o prevedenie vynikajúceho tanca na populárne svetové šlágre. Je to Mega – Párty, kde v horúcej atmosfére tanečníci ponúknu svojim vystúpením energické pozitívne pocity.

Thomasovi tanečníci sú brilliantní profesionáli v klasickom balete, vyštudovali na najlepších amerických univerzitách. Po vystúpeniach na amerických a európskych javiskách ich diváci odmeňujú obrovským potleskom v katarzickom postoji. Je to nezabudnuteľný zážitok pre všetky vekové kategórie.

Rock the Ballet sa teraz ukáže aj v Bratislave so šlágrami napr. od – Rihanny, Queenu, Davida Guettu, Bayonce, Coldplaya, U2, Michaela Jacksona...

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavu

Galéria

Na mape

Top