SILVESTROVSKÁ MEGAPÁRTY

SILVESTROVSKÁ MEGAPÁRTY

Dátum: 31. decembra. 2018
Miesto: Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava

Vstupenky

Pondelok
31
Dec 2018
19:00

Aktuálne vypredané (možnosť zmeny!)

Ľutujeme, miesta na predstavenie predávané cez Ticketportal sú aktuálne vypredané, avšak môže nastať zmena tohto stavu!
SILVESTROVSKÁ MEGAPÁRTY

Popis podujatia

Ako každý SILVESTER, sme pre vás pripravili bohatý program na skvelú zábavu, ukončenie starého a privítanie nového roka.
Predstavia sa vám MAXIM TURBULEC, SALCO, kapela GINTONIC a DJ JURI.
Zábava začne o 19.00 hod a ukončenie predpokladáme skoro ráno. Tak si rezervujte najlepšie miesta už teraz! V cene vstupného vás čaká:
Welcomedrink, 0,2l vína/ osoba, malá fľaša HUBERT ako prípitok, 2x bufetové stoly s teplým aj studeným jedlom. Ako bonus vám poskytneme odvoz v rámci BA / 24.00 – 04.00 hod /.

Dátum : 31.12.2018
Čas : 19.00 hod
Cena: vstupné 49€ 
Vstup od 18 rokov.

----------------------------
VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event! 

CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.

Na mape

Top