Sexy Back

Sexy Back

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Dátum/Date: 01.12.2017 o 20.30 h
Miesto konania/Place of event: Music a Cafe, Športová 1, Trnava

Milé Dámy. Dovoľte, aby sme vám predstavili prvú čisto SLOVENSKÚ tanečno / striptérsku skupinu. Skupina THE GENTLEMEN je zložená z mladých profesionálnych striptérov a džentlmenov.

Po dvoch úspešných tour, ktoré sme absolvovali po Slovensku v roku 2016 a 2017 sme si všimli, že najväčšie ohlasy, mali práve slovenskí tanečníci. To bol hlavný podneť pre nás, aby si tým niečo spravili
a preto sme sa rozhodli priniesť viac slovákov na pódium v novom muzikálovom prevedení.
Skupina The GENTLEMEN, trénuje pod dohľadom jedného z top choreografov v pódiových choreografii Johnnyho Mečocha, ktorý vnáša do predstavenia, vášeň, dráždivosť , jemné pohľadenie a ako to pri našich vystúpeniach býva, aj pikantnosť, ktorá dostáva ženy do varu.Pripravili sme dva druhy podujatí. Komerčné a Divadelné. Komerčné je určené pre diskotéky a nesie názov ZAKÁZANÉ OVOCIE , Divadelné je určené pre divadlá / kinosály a nesie názov SEXY BACK, čo vystihuje našich Gentlemanov a bude ho moderovať Shorty z rádia Europa 2.

Preto naša skupina je poskladaná z pánov z celého Slovenska. Vítané ste všetky dámy, ktoré sa máte záujem pokochať vypracovanými telami našich rodákov. Veríme, že sa Vám bude naše predstavenie páčiť a prídete nás podporiť v našom úmysle poriadne vás odreagovať od každodenných starostí.

Tešíme sa na vás.

Dĺžka podujatia: 2 hod. 30 min. (predstávka 30 min.)

Vstupné/Entry: 14,90 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

 

Galéria

picture Sexy Back
picture Sexy Back
picture Sexy Back
picture Sexy Back
picture Sexy Back
picture Sexy Back

Na mape

Top