Sexy Back

Sexy Back

Dátum : 01. decembra 2017
Miesto: Music a Cafe Trnava v City Arena

Vstupenky

Piatok
1
Dec
20:30

Popis podujatia

Dátum/Date: 01.12.2017 o 20.30 h
Miesto konania/Place of event: Music a Cafe, Športová 1, Trnava

Milé Dámy. Dovoľte, aby sme vám predstavili prvú čisto SLOVENSKÚ tanečno / striptérsku skupinu. Skupina THE GENTLEMEN je zložená z mladých profesionálnych striptérov a džentlmenov.

Po dvoch úspešných tour, ktoré sme absolvovali po Slovensku v roku 2016 a 2017 sme si všimli, že najväčšie ohlasy, mali práve slovenskí tanečníci. To bol hlavný podneť pre nás, aby si tým niečo spravili
a preto sme sa rozhodli priniesť viac slovákov na pódium v novom muzikálovom prevedení.
Skupina The GENTLEMEN, trénuje pod dohľadom jedného z top choreografov v pódiových choreografii Johnnyho Mečocha, ktorý vnáša do predstavenia, vášeň, dráždivosť , jemné pohľadenie a ako to pri našich vystúpeniach býva, aj pikantnosť, ktorá dostáva ženy do varu.Pripravili sme dva druhy podujatí. Komerčné a Divadelné. Komerčné je určené pre diskotéky a nesie názov ZAKÁZANÉ OVOCIE , Divadelné je určené pre divadlá / kinosály a nesie názov SEXY BACK, čo vystihuje našich Gentlemanov a bude ho moderovať Shorty z rádia Europa 2.

Preto naša skupina je poskladaná z pánov z celého Slovenska. Vítané ste všetky dámy, ktoré sa máte záujem pokochať vypracovanými telami našich rodákov. Veríme, že sa Vám bude naše predstavenie páčiť a prídete nás podporiť v našom úmysle poriadne vás odreagovať od každodenných starostí.

Tešíme sa na vás.

Dĺžka podujatia: 2 hod. 30 min. (predstávka 30 min.)

Vstupné/Entry: 14,90 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.


 

Moje meno je Chris a som spoluzakladateľ našej skupiny The Gentlemen. Ako moje hlavné zamestnanie je práca ako fitness tréner čo mám aj vyštudované, popri tom obľubujem prírodu, hudbu, tanec a kultúru. Snažím sa byť v živote ambiciózny človek nabitý pozitívnou energiou. Teším sa na vás.

Moje meno je Lucas a som spoluzakladateľ skupiny The Gentlemen. Venoval som sa súťažne viacerým športom ako karate, gymnastika, športový aerobik ,kickbox. Taktiež som ukončil vysokú školu v Trnave. Milujem tanec, zábavu, cestovanie, životné výzvy, kultúru, spontánnosť a ľudí okolo seba. Moje životné heslo by som zhrnul do vety: Nesnívaj svoj život ale ži svoj sen každý deň. Teším sa na vás v našej úplne novej tanečno/divadelno striptízovej show Sexy back.

Ahojte dámy moje meno je Jacky a pochádzam z liptovského Mikuláša. Milujem fitness ktorému sa aj profesionálne venujem ďalšie záľuby sú tanec, výlety, dobré jedlo a v neposlednom rade milujem, obdivujem a samozrejme si vážim ženy. Som človek ktorý rád zažíva nové veci, je stále usmiaty a pozitívny a rád vzbudzujem tento pocit v každom jednom človeku okolo mňa. Teším sa na vás v našej novej show Sexy back.

Moje meno je Anthony a Pochádzam z Liptova. Popri štúdiu na Univerzite v Žiline som začal pracovať ako fitness tréner a súťažiť v kulturistike . Za môj najväčší úspech považujem titul Majstra Slovenska v kategórii Men´s Physique v roku 2O15. Počas tréningov si rád vypočujem dobrú hudbu, milujem skvelé jedlo, zábavu s priateľmi a CRAZY životný štýl. Okrem športu som sa tak trošku našiel aj v umeleckom smere, z čoho vniklo aj moje tetovanie , ktoré som si sám navrhol. Heslo ktoré ma vystihuje ? Be different – be original.

Galéria

picture Sexy Back
picture Sexy Back
picture Sexy Back
picture Sexy Back
picture Sexy Back
picture Sexy Back

Na mape

Top