Shamanic Activation s Yazanom - workshop

Shamanic Activation s Yazanom - workshop

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 30.09.2017 o 10.00 h
Miesto konania/Place of event: PRAKRITI - Yoga Shala, Údernícka 11, Bratislava


Ste pozvaní na jedinečný a hlboko pohlcujúci transformačný duchovný šamanský liečebný zážitok. Na tejto ceste budete vyzvaní, aby ste prebudili svoj božský plán, spojili sa so svojimi vodcami a so svojím vyšším ja. Uvoľnili to, čo vás brzdí a zažili veľmi hlboký stav duchovného spojenia s cieľom aktivácie svojich hlavných životných istôt, aby ste sa mohli vrátiť späť do svojho života, práce a vzťahov ako iná a ešte lepšia osoba.

Yazan pôsobí celosvetovo a ponúka svoju prácu v USA(Los Angels, San Francisco, Burning Man Festival), Južnej Amerike(Peru), v Európe (Dubrovník, Belehrad, Istanbul) a na Blízkom Východe(Dubai, Aman). 30.Septembra 2017 (sobota) prichádza po prvý krát na Slovensko a máte možnosť byť súčasťou jeho zážitkového workshopu v Prakriti Yoga Shala v Bratislave.

Čo očakávať

- Jedinečnú akceleráciu vedomia, v ktorej zažijete spojenie osobných zážitkov z transformácie, šamanských ciest, metafyzických učení a hĺbkových uzdravení.
- Prebuďte svoje hlbšie úrovne poznania a intuície
- Vráťte sa do svojho života, vzťahov, podnikania, zdravia, kariéry plní sviežosti a vitality
- Zostaňte spojení s aktivovanou energiou vašich nových vibrácií
- Spontánnu transformáciu a vývoj na vašej ceste
- Obnovte a zregenerujte svoje telo
- Lásku, šťastie, priateľstvo, dobré zdravie a vitalitu
- Zostaňte pripojení k jednému zdroju energie
- Maximalizujte úspech, produktivitu a šťastie

Dĺžka podujatia: 6 hodiný workshop

Vstupné/Entry: 75,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Galéria

picture Shamanic Activation s Yazanom - workshop

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Shamanic Activation s Yazanom - 30.9.2017 o 10:00 hod.

Predstavenie Shamanic Activation s Yazanom, ktoré sa malo konať dňa 30.9.2017 o 10:00 hod. v PRAKRITI - Yoga Shala, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top