Silné reči - Sezóna sa začína!

Silné reči - Sezóna sa začína!

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

22.10.2016 o 20:00h. Piešťanský Pivovar, Rekreačna 3, Piešťany
Vystúpia: Jano Gordulič, Lujza, Stano Staško, Kristína Farkašová

26.10.2016 o 19:00h. Frankie Rock Club, Nitra
Vystúpia: Jano Gordudlič, Michael Szatmary, Jakub Lužina, Tomáš Hudák

28.10.2016 o 19:00h. Kultúrny dom, Turčianske Teplice
Vystúpia: Jano Gordulič, Gabo Žifčák, Tomáš Hudák, Jakub Lužina

29.10.2016 o 19:00h. Klub 77, Banská Bystrica
Vystúpia: Jano Gordulič, Gabo Žifčák, Tomáš Hudák, Jakub Lužina

30.10.2016 o 19:00h. Klub 77, Banská Bystrica - PRIDANÉ PREDSTAVENIE
Vystúpia: Jano Gordulič, Gabo Žifčák, Tomáš Hudák, Jakub Lužina

18.11.2016 o 20:00h. Rock Pub Kocka, Martin
Vystúpia: Jano Gordulič, Jaro Abaffy , Jakub Gulík , Tomáš Hudák

19.11.2016 o 20:00h. Klub Kolečko, Žilina
Vystúpia: Jano Gordulič, Tomáš Hudák, Jakub Gulík, Jaro Abaffy

28.11.2016 o 19:00h. CK Junior, Levice

Na poľovníckych združení Vás budú loviť:

 

Zmena programu vyhradená.

Vstupenky VIP v Bratislave zahrňujú vlastný priestor na balkóne klubu s dobrým výhľadom na pódium a s možnosťou sedenia pri stoloch, fajčiarsky priestor, prosecco na každý stôl a základné občerstvenie v podobe slaných pochúťok.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavu.

Galéria

picture Silné reči - Sezóna sa začína!

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Silné reči - Sezóna sa začína! - 3.9.2016 o 20:00 hod.

Predstavenie Silné reči - Sezóna sa začína!, ktoré sa malo konať dňa 3.9.2016 o 20:00 hod. v Kino Hviezda, Kniežaťa Pribinu 197/3, Trenčín, je ZMENENÉ!

Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 2.10.2016 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 15.9.2016!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. priamo na centrálu Ticketportalu, Radlinského 27 v Bratislave.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenku prostredníctvom internetu musí originál vstupenku vrátiť priamo na centrále Ticketportalu, Radlinského 27 v Bratislave jedným z nasledovných spôsobov:

 • osobne, aj s lístkami (alebo HomeTicket vstupenkami), kde klientovi budú vrátené peniaze v hotovosti. V prípade, ak príde iná osoba ako je v registrácii, je potrebné splnomocnenie na prevzatie peňazí. Pri vstupenkách s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket aj čestné prehlásenie, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz (stačí vypísať na centrále, kde dostanete tlačivo),
  • mailom, na reklamacie@ticketportal.sk, spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí, detailom transakcie a v prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať e-mailom aj lístky v prílohe (najlepšie vo formáte PDF) spolu s čestným prehlásením, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz. Detail transakcie musí obsahovať dátum, sumu a príjemcu. Detailom transakcie sa myslí potvrdenie z prehľadu obratov na Vašom účte. Ak boli vytlačené originál vstupenky, tak zaslať poštou na adresu Ticketportal SK s.r.o., Radlinského 27, P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená. Ak ste platili zo zahraničného účtu a želáte si vrátiť peniaze na iný zahraničný účet, ako ten, z ktorého bola platba hradená, je potrebné priložiť údaje o danom účte (SWIFT, IBAN, názov účtu, názov a poštovú adresu banky) spolu so súhlasom, že poplatky za vrátenie peňazí na iný zahraničný účet budete znášať v plnom rozsahu. Poznámka: V prípade zaslania žiadosti o vrátenie peňazí formou e-mailu na reklamacie@ticketportal.sk, nie je potrebné vstupenky vo forme HomeTicket doposielať poštou ak ste ich poslali v prílohe e-mailu ako PDF súbor alebo ako ich sken,
   • poštou, zaslať vstupenky spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí a detailom transakcie, na adresu Ticketportal SK s.r.o., Radlinského 27, P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Detail transakcie musí obsahovať dátum, sumu a príjemcu. Detailom transakcie sa myslí potvrdenie z prehľadu obratov na Vašom účte. V prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať aj lístky spolu s čestným prehlásením, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená. Ak ste platili zo zahraničného účtu a želáte si vrátiť peniaze na iný zahraničný účet, ako ten, z ktorého bola platba hradená, je potrebné priložiť priložiť údaje o danom účte (SWIFT, IBAN, názov účtu, názov a poštovú adresu banky) spolu so súhlasom, že poplatky za vrátenie peňazí na iný zahraničný účet budete znášať v plnom rozsahutaktiež najneskôr do 15.9.2016!
   • Ďalšie informácie na:
    TLAČOVÉ SPRÁVY
    ZMENY A ZRUŠENIA

    Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top