Spoznaj svoj kraj - Oživme folklór v Prešov. kraji

Spoznaj svoj kraj - Oživme folklór v Prešov. kraji

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

V PKO - Čierny orol Prešov sa 05.11.2017 od 18:00 predstavia FS Šarišan z Prešova, FS Vagonár z Popradu a FSk Jalinka z Brutoviec. Po predstavení si môžete zatancovať s tanečíkmi z FS Vagonár a vyskúšať si tance z regiónu Spiš, či posedieť si pri ľudovej hudbe FS Šarišan a zároveň ochutnať niektorý z miestnych tradičných pokrmov ako škvarkovník, kapustník či slovenské syry.

Cena vstupeniek sa bude zvyšovať. 

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Spoznaj svoj kraj - Oživme folklór v Prešov. kraji - 5.11.2017 o 18:00 hod.

Predstavenie Spoznaj svoj kraj - Oživme folklór v Prešov. kraji, ktoré sa malo konať dňa 5.11.2017 o 18:00 hod. v PKO Čierny Orol, Prešov, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top