Štúdio L+S, ´´Inak sa mám fajn´´ / Radničné hry

Štúdio L+S, ´´Inak sa mám fajn´´ / Radničné hry

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Inak sa mám fajn

Réžia a dramatizácia: Dodo Gombár
Hudba: Daniel Žulčák 
Účinkujú: Dominika Kavaschová, Zuzana Porubjaková, Daniel Žulčák

Autorky románu ľahkým, vtipným a bystrým spôsobom zhmotňujú určitú etapu svojho priateľstva a spriaznenosti. Nepateticky nás púšťajú do svojej korešpodencie, do svojho sveta, ktorý je poskladaný z premysleného sledu obrazov. Okrem sviežeho zachytenia podstatných udalostí vstupu do dospelosti a reality, sú aj citlivou výpoveďou generácie tridsiatnikov. Mohlo by sa na prvý pohľad zdať, že sa jedná o akýsi ženský pohľad , no nie je tomu tak. Je to pohľad univerzálny, sebaironický, pohľad, ktorý je vzácnou stopou našej súčasnosti. To je dôvod, prečo sa stal tento nenápadný román bestsellerom a prečo bolo logické siahnuť po ňom ako po východisku k divadelnému predstaveniu. Vzniká tak dynamická inscenácia o predsudkoch, o náraze predstáv s realitou, o neúprosnosti času, ktorý nepozná kompromisy, ale hlavne o potrebe ľudskej blízkosti a lásky. A určite nie je zanedbateľným faktom, že sa jedná o skvelú možnosť ako predstaviť trojicu talentovaných mladých hercov. Premiéra: 29.9.2017 

Vstupné: 10 EUR 

Galéria

picture Štúdio L+S, ´´Inak sa mám fajn´´ / Radničné hry
picture Štúdio L+S, ´´Inak sa mám fajn´´ / Radničné hry

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Štúdio L+S, ´´Inak sa mám fajn´´ / Radničné hry - 21.6.2018 o 20:00 hod.

Predstavenie Štúdio L+S, ´´Inak sa mám fajn´´ / Radničné hry, ktoré sa malo konať dňa 21.6.2018 o 20:00 hod. v Radnica – nádvorie, Trnava, je z dôvodu choroby jednej z účinkujúcich herečiek ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top