{.: SuperBand Tour :.}

{.: SuperBand Tour :.}

Dátum : 1. augusta - 30. decembra 2017
Miesto: Košice, Vráble, Bratislava

Vstupenky

{.: SuperBand Tour :.}
* test rizikovy perm alebo skipass EN
Utorok
12
Sep
19:00
{.: SuperBand Tour :.}
{.: SuperBand Tour :.}
test

Bratislava

* test poistenia
Štvrtok
30
Nov
18:00
{.: SuperBand Tour :.}
SLOVAN STADIUM

Bratislava

* nulovy predaj.. (30.11.2017)

Popis podujatia

test podujatie popis

 

linka na CZ akciu 

test nadakcia popis

 

test nadakcia linka na cz

Na mape

Zmeny a upozornenia

AQUABEATZ 2009

AQUABEATZ 2009 – Letisko Nové Zámky 29. 8.

V sobotu 29.8. sa na letisku v Nových Zámkoch bude konať 8.ročník openair festivalu Aquabeatz.
Listky/Tickets

Táto párty je svojim charakterom úplne jedinečná akcia v rámci celého Slovenska. Na štyroch pódiách vystúpia svetové a domáce hviezdy jednotlivých žánrov s cieľom čo najlepšie zabaviť pártychtivé publikum.

Hlavné pódium (alebo Main Stage) bude tento rok hostiť superstar svetového mena,
dvoch hlavných členov Kosheen (D.Beale a M.Davies) v novom projekte s britskou speváčkou Susie Ledge, ktorá väčšinu leta trávi vystúpeniami na Ibize. Kosheen predstavia našlapaný tanečný set so živým vokálom. Naposledy ste ich mohli vidieť koncom minulého roka v Bratislave, kde takmer zbúrali PKO.

Gerionty djs je nový projekt dvoch slovenských top djs, ktorí už hrali takmer v celej Európe a v štúdiu okrem vlastnej originálnej tvorby stihli pripraviť aj remixy napr. pre Daru Rolins, Vec-a alebo Dj T Project. Tommy B je momentálne jeden z najvyťaženejších párty djs v Maďarsku. Jeho svižný, prevažne vokálový techhouse má drajv a veľmi dobré ohlasy! Goldfingers djs, zatiaľ tradičná súčasť Aquabeatz, vás budú držať v rytme ku koncu celej akcie.

DNB_FM stage. Frajeri Matrix a Futurebound sa v celom svete preslávili remixom hitu z filmu American Beauty a momentálne dokončili svoj nový album, ktorého vydanie je plánované na september, čiže v ich sete sa určite dočkáme plno dosiaľ nepočutého. Danny Byrd je britský uznávaný dj a producent z Hospital Records (London Elektricity, High Contrast, Nu:Tone, Logistics, atď), na scéne sa pohybuje už zhruba 10 rokov a iba nedávno nahral reprezentačný mix Hospital Vol.7. V Británii má povesť jedného z najlepších dnb párty djs. Duo Commix z Cambridge, ktoré svoje posledné veci vydávali hlavne na Goldieho značke Metalheadz, bude u nás zastupovať Guy Brewer. Okrem spomenutých vystúpia ešte Exorcist z Maďarska, MC Tweety Twizta z Česka a slovenská kvalita: L Plus, Gabanna, Cenco+Dykman, Ivory a MC Aktiff.

Techno stageReeko konečne na Slovensku. Tento španielsky producent už pár rokov povtrdzuje svoje kvality, so svojim “live” setom precestoval už hodný kus sveta, takže na jeho SK premiéru sa určite teší dosť priaznivcov. Po prvýkrát na Aquabeatz bude hrať aj britský a nebezpečný Regis! Na Slovensku už síce vystúpil x-krát ale v jeho prípade to nehrá žiadnu rolu, vždy je to originál, divoké, mental a techno! Na Aquabeatz samozrejme nesmú chýbať Toky a Loktibrada, a toto leto aj Boss, HU a Gutt.

Toľko zhruba k programu. Sledujte web, pretože najbližšie týždne vás budeme zásobovať množstvom praktických a zaujímavých informácií v súvislosti s Aquabeatz 2009.

www.aquabeatz.com


MFK Košice-FC Nitra

Deti do 6 rokov majú vstup zdarma+sprievod si musí vyzdvihnúť vstupenku s nulovou hodnotou mimo sektorov A2, A3 v pokladni na štadióne pred začiatkom zápasu.

Akcia voľný vstup do sektoruG: Po zakúpení vstupenky do sektoru G, obdrží kupujúci ďalšiu vstupenku (pred zápasom v pokladni na štadióne po preukázaní sa platnou vstupenkou ktorú klient zakúpil na predajnom mieste) do sektoru G pre 1 dieťa do 15 rokov zdarma na základe dokladu preukazujúceho vek dieťaťa, napr. preukaz poistenca.

Voľný vstup: Osoby ZŤP na invalidnom vozíku so sprievodom majú vstup zdarma.


Predpredaj vstupeniek sa ukončí v deň zápasu o 10:00 hod. Po tomto termíne bude možné vstupenky zakúpiť iba v pokladni na štadióne.

                                                Vstupenky na zápas MFK Košice-FC Nitra


ZMENENÉ - ZDENĚK IZER Autokolektiv - 28.10.2016 o 19:00 hod.

Predstavenie ZDENĚK IZER Autokolektiv, ktoré sa malo konať dňa 28.10.2016 o 19:00 hod. o 19:00 hod. v Divadle GRAND Košice - JUMBO CENTRUM, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: Divadle Thália, Košice (sedenie bude voľné) s novým časom začiatku o 19:30hod..

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 24.10.2016 12:00hod.!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. priamo na centrálu Ticketportalu, Radlinského 27 v Bratislave.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenku prostredníctvom internetu musí originál vstupenku vrátiť priamo na centrále Ticketportalu, Radlinského 27 v Bratislave jedným z nasledovných spôsobov:
► osobne, aj s lístkami (alebo HomeTicket vstupenkami), kde klientovi budú vrátené peniaze v hotovosti. V prípade, ak príde iná osoba ako je v registrácii, je potrebné splnomocnenie na prevzatie peňazí. Pri vstupenkách s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket aj čestné prehlásenie, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz (stačí vypísať na centrále, kde dostanete tlačivo),
► mailom, na reklamacie@ticketportal.sk, spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí, detailom transakcie a v prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať e-mailom aj lístky v prílohe (najlepšie vo formáte PDF) spolu s čestným prehlásením, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz. Detail transakcie musí obsahovať dátum, sumu a príjemcu. Detailom transakcie sa myslí potvrdenie z prehľadu obratov na Vašom účte. Ak boli vytlačené originál vstupenky, tak zaslať poštou na adresu Ticketportal SK s.r.o., Radlinského 27, P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená. Ak ste platili zo zahraničného účtu a želáte si vrátiť peniaze na iný zahraničný účet, ako ten, z ktorého bola platba hradená, je potrebné priložiť údaje o danom účte (SWIFT, IBAN, názov účtu, názov a poštovú adresu banky) spolu so súhlasom, že poplatky za vrátenie peňazí na iný zahraničný účet budete znášať v plnom rozsahu. Poznámka: V prípade zaslania žiadosti o vrátenie peňazí formou e-mailu na reklamacie@ticketportal.sk, nie je potrebné vstupenky vo forme HomeTicket doposielať poštou ak ste ich poslali v prílohe e-mailu ako PDF súbor alebo ako ich sken,
► poštou, zaslať vstupenky spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí a detailom transakcie, na adresu Ticketportal SK s.r.o., Radlinského 27, P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Detail transakcie musí obsahovať dátum, sumu a príjemcu. Detailom transakcie sa myslí potvrdenie z prehľadu obratov na Vašom účte. V prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať aj lístky spolu s čestným prehlásením, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená. Ak ste platili zo zahraničného účtu a želáte si vrátiť peniaze na iný zahraničný účet, ako ten, z ktorého bola platba hradená, je potrebné priložiť priložiť údaje o danom účte (SWIFT, IBAN, názov účtu, názov a poštovú adresu banky) spolu so súhlasom, že poplatky za vrátenie peňazí na iný zahraničný účet budete znášať v plnom rozsahu
taktiež najneskôr do 24.10.2016 12:00hod.!

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


ZRUŠENÉ - TRIVIUM (usa) - 09.11.2011

Podujatie TRIVIUM (usa), ktoré sa malo odohrať 09.11.2011 o 20:00hod.v Majestic Music Club, Bratislava je ZRUŠENÉ.

Klient môže vrátiť vstupenky na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpil.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenku prostredníctvom internetu - CARDPAY, musí originál vstupenku vrátiť priamo na centrále Ticketportal, Radlinského 6 (po 1.8.2012 z dôvodu presťahovania na Radlinského 27) v Bratislave, alebo zaslať originál vstupenku poštou spolu so žiadosťou o vrátenie vstupného s číslom účtu, detailom transakcie, a v prípade vstupeniek vytlačených formou Hometicket, taktiež čestné prehlásenie, že si klient bude nárokovať vrátenie peňazí len raz.

Ospravedlnujeme sa za vzniknutu situaciu. Za pochopenie dakujeme.


; Top