THE KING'S SINGERS

THE KING'S SINGERS

Dátum : 07. júla 2017
Miesto: Veľký evanjelický kostol, Panenská 28, Bratislava

Vstupenky

* 7.7.2017 (piatok) o 20:00 hod.

Popis podujatia

Viva Musica! festival

Dátum/Date: 7.7.2017 o 20:00hod.
Miesto konania/Place of event: Veľký evanjelický kostol, Panenská 28, Bratislava

Popis/Description:

The King’s Singers – legendárne britské a cappella zoskupenie, ktorého vznik je datovaný do roku 1968 a viaže sa tiež s prestížnym King’s College v Cambridge. Počas takmer 50-ročnej histórie sa v 6-člennom súbore vystriedalo niekoľko špičkových spevákov a v súčasnosti jeho repertoár obsahuje viac ako 2 000 diel rôznych hudobných žánrov. Na svojom konte majú okrem iného aj dve ocenenia Grammy, cenu MIDEM Award a zápis do Gramophone Hall of Fame. V rámci koncertu na Viva Musica! festivale sa predstavia v zložení Patrick Dunachie (kontratenor), Timothy Wayne-Wright (kontratenor), Julian Gregory (tenor), Christopher Bruerton (barytón), Christopher Gabbitas (barytón) a Jonathan Howard (bas).

www.vivamusica.sk, www.kingssingers.com

UPOZORNENIE: Interiéru kostola dominujú podporné stĺpy, ktoré na niektorých miestach obmedzujú alebo znemožňujú viditeľnosť. Kategórie vstupeniek zohľadňujú obmedzenú viditeľnosť miest, ktoré sú za stĺpmi. Ďakujeme za pochopenie.

Zľavy/Discounts: Imobilní aj doprovod si musia zakúpiť vstupenku zo sektoru Imobilní (50% zľava z I. Kategórie / počet obmedzený)

Na mape

; Top