Talent Transport

Blue Note
Talent Transport

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 07.04.2018 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom

Znalci slovenskej hudby a fanúšikovia, pre ktorých mená Vladislav "Slnko" Šarišský, Marián Slávka a Filip Hittrich nie sú neznámymi pojmami.
Talent Transport tvorí trio skúsených muzikantov z rôznych kútov Slovenska. Každý z nich má za sebou viacročné pôsobenie v niekoľkých známych a úspešných hudobných projektoch ako Hrana, Jana Kirschner, IMT Smile či Sounds Like This.
V Talent Transport hrá Vlado Šarišský na klávesy a občas spieva. Dopĺňajú ho Marián Slávka (bicie, vokály) a Filip Hittrich (basová gitara). Kým bubeník sa od hrania s Andrejom Šebanom, Richardom Müllerom, Petrom Lipom a dlhoročného pôsobenia v IMT Smile, cez menej známe projekty M.A.F. trio a Žena s ovocím dostal až k zvučným menám nezávislej scény okolo Slnko Records (Tomáš Sloboda & Sounds Like This, Katarzia či najnovšie Longital), basgitarista, ktorý je zároveň členom produkčného tímu štúdia Littlebeat, dlhé roky pôsobí na pomedzí jazzovej a popovej scény (Dano Heriban, Sanyland, Mária Čírová, Celeste Buckingham, Nela Pocisková...).

Vstupné/Entry: 8,00 EUR 
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Potrebná rezervácia stola na telefónnom čísle 0902 608 912 alebo na maili info@bluenote.sk

Na mape

Odporúčané

Top