VIANOČNÝ KONCERT HILARIS CHAMBER ORCHESTRA

VIANOČNÝ KONCERT HILARIS CHAMBER ORCHESTRA

Dátum: 16. decembra 2018
Miesto: Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
16
Dec 2018
15:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
VIANOČNÝ KONCERT HILARIS CHAMBER ORCHESTRA
Nedeľa
16
Dec 2018
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
VIANOČNÝ KONCERT HILARIS CHAMBER ORCHESTRA

Popis podujatia

      Po úspešne vypredanom koncerte Pocta Vivaldimu uvádza Hilaris Chamber Orchestra ďaľší príťažlivý projekt . Vianočný koncert Hilaris Chamber Orchestra sa bude konať v nedeľu 16.12. 2018 o 18:00 v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca v Bratislave.
Na koncerte pod vedením Alana Vizváryho, zakladateľa a lídra bratislavského telesa Hilaris Chamber Orchestra , zaznejú krásne a pestré diela slávnych hudobných skladateľov ako Johan Sebastian Bach, Antonio Vivaldi, Arcangelo Corelli či Wolfgang Amadeus Mozart. Keďže ide o vianočný koncert, v programe sú zaradené aj tradičné slovenské a zahraničné vianočné koledy. Vstupenky v hodnote 15 eur sú k dispozícii v predpredaji sieti Ticketportal. Hodinu pred koncertom na mieste je možné zakúpiť vstupenky v hodnote 17 eur. Koncert finančne podporila mestská časť Bratislava - Staré Mesto.
After a successful sold concert of Tribute to Vivaldi, Hilaris Chamber Orchestra presents another attractive project. The Christmas concert of Hilaris Chamber Orchestra will be held on Sunday 16.12. 2018 at 18:00 in Mirror Hall of the Primates ' s palace in Bratislava.
At the concert led by Alan Vizvary, the founder and leader of the Hilaris Chamber Orchestra, there will be beautiful and colorful works by prominent music composers such as Johan Sebastian Bach, Antonio Vivaldi, Arcangelo Corelli and Wolfgang Amadeus Mozart. As a Christmas concert, traditional Slovak and foreign Christmas carols are also included in the program. Tickets worth € 15 will be available for purchase within a few days of Ticketportal. One hour before the concert on site, you can buy tickets worth 17 euros . The concert financially supported the Bratislava - Staré Mesto area.


" Bolo pre mňa privilégiom vystupovať s Hilaris Chamber Orchestra na festivale v rakúskom Gosau a musím povedať, že toto zoskupenie je jedno z najentuziastickejších a najschopnejších orchestrov, ktoré poznám v Európe. Hilaris Chamber Orchestra hrá s pravou láskou k hudbe a s pozoruhodnou virtuozitou. Bolo pre mňa potešením pracovať s týmto ensemblom a dúfam , že jeho výnimočnosť bude všeobecne uznaná a s hrdosťou podporená najmӓ v jeho domovine - Slovensku ".
Michael Flaksman (USA, pedagóg na Hudobnej Akadémii v Mannheime)

" Alan Vizváry je veľmi nadaný, temperamentný huslista, ktorý má veľmi dobré prirodzené, muzikálne schopnosti."
Gerhart Hetzel (koncertný majster Wiener philharmoniker)

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture VIANOČNÝ KONCERT HILARIS CHAMBER ORCHESTRA

Na mape

Top