VIBE Fest - Expo Centrum Trenčín

VIBE Fest - Expo Centrum Trenčín

Dátum : 23. februára 2018
Miesto: Expo Center, Trenčín

Vstupenky

Piatok
23
Feb
20:00
VIBE Fest - Expo Centrum Trenčín

Popis podujatia

Dátum/Date: 23.02.2018 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Expo Center, K výstavisku 447/14, TRENČÍN 

Už 23. februára budeme všetci spoločne na jednej. Môžete sa tešiť na jedinečný koncept multižánrového festivalu VIBE fest, ktorý sa uskutoční v priestoroch dvoch hlavných hál Expo Centra Trenčín o rozlohe 2 400 m². Na dvoch stageoch si tak užijete to najlepšie z hip-hopu a elektronickej hudby.


-----------------🔥VIBE STAGE🔥------------------


♛ ??? ♛ - headlinera Vám predstavíme už čoskoro


PIL C ♛- predstaví svoj v poradí druhý sólový album “V RÁDIU HRAL ELÁN, KEĎ UMREL TUPAC”, s ktorým si pripravil novú nezabudnuteľnú show. Kryť chrbát mu bude ako obvykle DJ Special Beatz.

DAME ♛ - z legendárnej skupiny DMS, ktorú tvorí DAME, SEPAR a SMART vydal svoj debutový sólo album $ELFMAD€, ktorého zastávka v rámci jeho tour bude práve na festivale VIBE. V predpredaji sa objednalo viac ako 4000 nosičov! Určite sa máte na čo tešiť.

P.A.T. & MEGA M ♛ - nová krv prísneho rapu, o ktorom je počuť v poslednom období stále viac, produkujú pod taktovkou POZOR RECORDS! P.A.T. práve vydáva svoj debutový album 3UMF, ktorý predstaví práve na VIBE feste.

DJ HIGHTOWER

APOLLO

 

-------------- HE💙RT BEATS STAGE --------------


♛ ??? ♛ - headlinera Vám predstavíme už čoskoro


MILAN LIESKOVSKÝ ♛ - úspešný slovenský DJ, producent a moderátor, ktorého okrem množstva akcií a festivalov môžete poznať aj z éteru Fun Rádia a od tohto roku aj ako moderátora projektu Dance Exxtravaganza rádia Európa 2

EMTYDEE ♛ - "otec" projektu Dark room

TAMIRA ♛- jedna z najobľúbenejších slovenských DJane

JORDY RAY ♛ - prievidzský obľúbenec, ktorý svojím nezameniteľným energickým prednesom valcuje kluby aj festivaly v širokom okolí

JOHNY BEE

 

Vstupné/Entry:
Normal - 8,99 EUR
VIP - 39,99 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Na mape

Top