Valentínsky koncert - Fragile (SK) a Lunetic (CZ)

Valentínsky koncert - Fragile (SK) a Lunetic (CZ)

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 14.02.2018 o 19.00 h 
Miesto konania/Place of event: Nákupné centrum Hron, Dudvážska 5, Bratislava
 

Dva samostatné koncerty známej slovenskej vokálnej skupiny FRAGILE a comebackovej českej, chlapčenskej, legendárnej skupiny LUNETIC vám osladia sviatok všetkých zamilovaných. Už 14.2.2018 vás pozývame do HANT Arény v Bratislave na Valentínsky koncert vychutnať si krásny hudobný zážitok v podaní týchto dvoch skvelých skupín. A aby ste vsadili úplne na istotu v rámci tohto koncertu vás čaká trojnásobný víťaz OTO skupina FRAGILE, ktorej 90 minútový koncert vás naladí do tejto výnimočnej ponuky.

FRAGILE sa venuje nielen interpretácii známych svetových rock - pop - jazz hitov STING, STEVIE WONDER, TINA TURNER, THE REAL GROUP…) v zaujímavých a cappella aranžmánoch – teda len spev bez hudobných nástrojov, ale ich repertoár tvoria aj gospely, ktorým najlepšie pristane posvätná atmosféra kostolov. Koncert kapely Fragile je nielen hudobným stretnutím, ale je to nezabudnuteľný zážitok plný dojmov, ktoré sú umocnené vznešenou atmosférou prostredia chrámu.

Formácia FRAGILE funguje pod vedením dirigenta a producenta Braňa Kostku a tvoria ju umelci známi aj z ich iných – hereckých / moderátorskych TV rolí Helena Krajčiová, Soňa Norisová, Kamil Mikulčík, Martin Madej a skvelí speváci Jana Golisová, Svetlana Rymarenková a Slavo Košecký.

FRAGILE vydali 7 albumov: Voice Mail, Next Level, Vianoce, Vianoce 2 a Fragile deťom, Fragile & Oskar Rozsa band live a najnovšie CD RICHARD MÜLLER & FRAGILE HLASY. 

Only You, Máma, Chtěl bych tě líbat, Dotyky... To je len zopár zo skladieb, ktoré v 90. rokoch preslávili českú chlapčenskú skupinu LUNETIC. Štvorica fešáčikov zažívala u nás podobnú popularitu ako vo svete kapela Backstreet Boys. V roku 2003 sa cesty idolov mnohých dievčat rozišli. Ale teraz sú späť o 16 rokov starší, ale o to viac mužnejší aj so svojím novým albumom Na vlnách.

Zmena programu, miesta a času konania vyhradená. Ceny vstupeniek sa budú navyšovať!

Tribúna A - VIP: v cene welcome drink.
Zľavnené vstupné/Discounted entry: ZŤP (obmedzený počet)

Galéria

picture Valentínsky koncert - Fragile (SK) a Lunetic (CZ)
picture Valentínsky koncert - Fragile (SK) a Lunetic (CZ)

Na mape

Top