W&W

W&W

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 19.08.2017 o 21.00 h
Miesto konania/Place of event: Wakelake - Zlaté Piesky, Cesta na Senec, BRATISLAVA


Popis/Description:

W&W 

Mená ktoré nepotrebujú predstavovať a zatiaľ asi najsilnejší headliner aký sme na Wakelake mali. Aktuálne na pozícii č. 13 v rebríčku DJ MAG top 100 DJs pred menami ako Calvin Harris, Axwell & Ingrosso, Alesso alebo DJ Snake. Toto Holandské duo vytvára svojim unikátnym štýlom hudby, kde kombinujú progressive house, povzbudzujúce elementy trance-u a elektronickej hudby, nenapodobiteľný a až priam nákazlivo energický set, ktorým si dokázali získať masy ľudí. 

Vystupujúci na Main Stage na festivaloch ako Tomorrowland a Ultra, kde ich set má cez 6 miliónov videní a spoluprácou s menami ako Dimitry Vegas & Like Mike, Hardwell alebo Ummet Ozcan sa radia medzi najlepších DJov a producentov na svete. Na svojom konte majú oficiálne hymny pre najväčšie festivaly, vlastnú rádioshow na SLAM! alebo Sirius XM, desiatky miliónov videní na youtube alebo Spotify a milióny followerov na sociálnych sieťach. 

Ultra Miami set: https://www.youtube.com/watch?v=Q-nAyODfgGE&t=2987s
Dimitri Vegas & Like Mike vs W&W - Arcade: https://www.youtube.com/watch?v=juk-DPtSY4M
W&W - Bigfoot: https://www.youtube.com/watch?v=9ytt1ELA82U 

W&W sú zárukou, že na Wakelake to bude 19. Augusta zatiaľ najväčšia akcia akú sme zažili a my sa tešíme ako nikdy predtým. 

Na mape

Top