ZAPLAVENIE

ZAPLAVENIE

Dátum: 3. mája. 2017 - 12. novembra. 2018
Miesto: Ticho a spol., Školská 14, Bratislava

Vstupenky

Streda
3
Máj 2017
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Streda
21
Feb 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Pondelok
12
Nov 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané

Popis podujatia

Miloš Janoušek, Viki Janoušková
ZAPLAVENIE

Groteskná feéria pre 4 hercov a čas

Kam sa dnes hýbu hodnoty? – Ako sa cíti človek, ktorý má chuť byť konštruktívny? – Má každý človek svoju životnú tému? – Čo znamená pre nás čas? – Má vôbec zmysel na tieto témy hrať divadlo? – Vieme si zo seba popri tom všetkom vystreliť?
Tieto a mnohé iné nám behalo po hlave pri príprave našej grotesknej feérie a budeme radi, ak sa Vám zachce vstúpiť do našich kruhov, prísť si z nás a zo seba vystreliť i hľadať ďalšie a ďalšie otázky… lebo ako sa hovorí v jednej obľúbenej knihe: „Vieš odpoveď? Ak nevieš odpoveď, tak nedávaj otázku!“…

„Keď sa minútová ručička povážlivo priblíži siedmej hodine večer, vchádzate na dosky, ktoré znamenajú svet, no sedíte na nich aj vy. Hoci na svojich stoličkách, priestor zdieľate s javiskom a vystupujúcimi. Staré dobré 3D, HQ divadlo. - Námet hry vznikol na motívy troch poviedok Miloša Janouška. Spolu s Viki Janouškovou ich zapracovali do tajomného rozprávania o konci, ktorý sa možno ešte len začína.“ (www.fandom.sk)

Hrajú: Jana Lieskovská, Pavol Plevčík, Ivan Martinka, Michal Jánoš
Dramaturgia: Viki Janoušková
Scéna a kostýmy: Jakub Branický
Animácia: Alžbeta Halušková, Marek Mati
Autor hudby: Marek Suchoža
Hudba: Valér Juščák (trúbka), Martin Sobôtka (vibrafón)
Pohybová spolupráca: Michaela Motlochová
PR a marketing: Adriána Majka
Produkcia: Simona Babjaková
Réžia: Róbert Horňák

Vstupné/Entry: 7 Eur / 4 Eur (študenti, dôchodcovia, ZŤP)

Ticketportal nezodpovedá za zmenu účinkujúcich. Zmena programu vyhradená.

Galéria

picture ZAPLAVENIE
picture ZAPLAVENIE
picture ZAPLAVENIE
picture ZAPLAVENIE

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - ZAPLAVENIE - 11.4.2018 o 19:00 hod.

Predstavenie ZAPLAVENIE, ktoré sa malo konať dňa 11.4.2018 o 19:00 hod. v Ticho a spol., Školská 14, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top