Živá voda – Horváth & Skovay & Uherčík

Blue Note
Živá voda – Horváth & Skovay & Uherčík

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 10.11.2017 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom

Ak vám toto slovné spojenie v súvislosti s hudbou nič nehovorí, tak vedzte, že ide o bratislavskú rockovú kapelu. Pre úplnú predstavu o tejto skupine bude stačiť napísať zostavu a určite sa rozjasní aj najväčšiemu hudobnému analfabetovi.
Paľo Horváth – basgitara, spev (Tublatanka, Magma), Peci Uherčík – gitara, spev (Čenkovej deti, Demikát, Magma, Midi, ...), Igor „Teo“ Skovay – bicie (Čenkovej deti, Demikát, Fermata, Prúdy, Magma,...). Samozrejme, o všetkých týchto excelentných muzikantoch by sme zapísali množstvo riadkov ich ďalšími projektmi či spoluprácami. No a pod svojím skúseným manažérskym palcom to má sám veľký pán Martin Sarvaš. Dalo by sa na Slovensku nakombinovať niečo lepšie? Asi ťažko. Pri nereálnosti pôvodnej zostavy Tublatanky je toto zoskupenie to najlepšie, čo sa mohlo na našej hudobnej scéne udiať.
Osadenstvo kapely započalo spoluprácu v roku 2015, kedy sa Paľo rozhodol čiastočne vrátiť do hudobného diania. Prišli prvé skúšky, prvé koncerty a s nimi aj prvé nadšené fanúšikovské ohlasy.
Koncert u nás bude jeden z prvých.
zdroj: rocker.sk

Vstupné/Entry: 12,00 EUR 
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Potrebná rezervácia stola na telefónnom čísle 0902 608 912 alebo na maili info@bluenote.sk

Na mape

Odporúčané

Top