Bratislava Hot Serenaders

Bratislava Hot Serenaders

Dátum : 10. septembra 2017
Miesto: Spoločenský Dom NIVY, Bratislava
Cena : 10,00 €

Vstupenky

Popis

Bratislava Hot Serenaders – Profile Concert Special, Krst CD

Dátum/Date: 06.11.2014 o 19.00 h.
Miesto konania/Place of event: V-klub, Nám. SNP 12, Bratislava  

Popis/Description:
Bratislava Hot Serenaders: Lonely Melody už aj na Slovensku
Unikátny orchester Bratislava Hot Serenaders pod vedením trubkára Juraja Bartoša, ktorý sa špecializuje na hot-jazzovú hudbu 20. a 30. rokov, prichádza s horúcou novinkou – cd Lonely Melody.

V júli absolvoval špičkový slovenský hot-jazzový orchester Bratislava Hot Serenaders dvojtýždňové turné po viacerých mestách Veľkej Británie, kde sa s výnimočným ohlasom a priazňou publika stretli nielen ich koncertné vystúpenia, ale aj najnovšie cd Lonely Melody. Táto platňa je ďalším vynikajúcim projektom a súčasťou jedinečného portfólia tohto orchestra a okrem známych hot-jazzových piesní prináša aj taký skvost ako Rhapsody In Blue Georgea Gershwina, v brilantnom prevedení orchestra i klaviristu Ladislava Fančoviča.
Pre skalných fanúšikov pripravil orchester Bratislava Hot Serenaders predpremiérové uvedenie nového cd Lonely Melody do života na svojom prvom koncerte tejto sezóny 21. septembra o 19.00 hod. v kinosále Spoločenského domu NIVY na Súťažnej 18 v Bratislave. Na širšie publikum čaká premiérové uvedenie novej platne do života 6. novembra v rámci koncertu v bratislavskom V-klube, „krstným otcom“ sa stane Milan Lasica. 
Orchester patrí medzi svetovú špičku v autentickej interpretácii jazzovej hudby 20. a 30. rokov, dôkazom sú aj pozitívne ohlasy a kritiky z celého sveta.

Vstupné/Entry: 15,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy

-----------------------------------

Bratislava Hot Serenaders

Dátum/Date: 8.11.2014 o 19.00 hod.
Miesto konania/Place of event: Spoločenský Dom NIVY, Bratislava

Popis/Description:
Orchester Bratislava Hot Serenaders sa úzko špecializuje na interpretáciu hudby 20.- 40. rokov 20. storočia. Vo svojom prednese dosiahol výnimočné kvality ocenené napr. na medzinárodnom festivale vo Francúzsku v Saint Raphael cenou Sydney d´Or. Bratislava Hot Serenaders takmer nezmenenej 19-člennej zostave spája záujem o autenticitu prednesu hudby a životného štýlu začiatkom swingovej éry, tak ako sa rodila a vyvíjala nielen v USA ale taktiež na Slovensku a v Čechách. Za zmienku stojí meno band leadra a vynikajúceho sólistu Juraja Bartoša, ktorý v súčasnosti patrí k popredným európskym interpretom klasickej a džezovej hudby. Spolupracuje napr. Slovenskou Filharmóniou, Symfonickým orchestrom Slovenského rozhlasu, Big Bandom Vienna Art Orchestra, Big Bandom European Union a ďalšími.

Vstupné/Entry: 7,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy

Na mape

; Top