Bratislava hot Serenaders

Bratislava hot Serenaders

Dátum: 16. októbra. 2018
Miesto: Kino Strojár, Martin

Vstupenky

Popis

Dátum: 5.8.2017 o 19:30
Miesto konania: Dubnický kaštiel, Dubnica Nad Váhom

Bratislava Hot Serenandes je unikátny orchester, ktorý sa pod vedením trubkára Juraja Bartoša už od sezóny 91/92 špecializuje na hot-jazzovú hudbu 20. a 30. rokov. Orchester patrí medzi svetovú špičku v autentickej interpretácii jazzovej hudby tohto obdobia, dôkazom sú ocenenia z európskych festivalov, ako aj pozitívne ohlasy a kritiky z celého sveta. 
Orchester tvorí pätnásť hudobníkov, dámske vokálne trio Serenaders Sisters a speváci (štýlovo nazývaní “crooneri”) Dodo Kuriľák a Miloš Stančík. Orchester hrá na autentických nástrojoch z 20. rokov, a vystupuje v na mieru ušitých smokingoch a šatách z tohto noblesného obdobia.

Cena: 12 Eur predpredaj, 15 Eur v deň koncertu

Vstupenky je možné zakúpiť len prostredníctvom HOMEticket.


Dátum: 10.9.2017 o 19:30
Miesto konania: Spoločenský Dom NIVY, Súťažná 18, Bratislava

Vo svojom prednese dosiahol výnimočné kvality ocenené napr. na medzinárodnom festivale vo Francúzsku v Saint Raphael cenou Sydney d´Or. Bratislava Hot Serenaders takmer nezmenenej 19-člennej zostave spája záujem o autenticitu prednesu hudby a životného štýlu začiatkom swingovej éry, tak ako sa rodila a vyvíjala nielen v USA ale taktiež na Slovensku a v Čechách. Za zmienku stojí meno band leadra a vynikajúceho sólistu Juraja Bartoša, ktorý v súčasnosti patrí k popredným európskym interpretom klasickej a džezovej hudby. Spolupracuje napr. Slovenskou Filharmóniou, Symfonickým orchestrom Slovenského rozhlasu, Big Bandom Vienna Art Orchestra, Big Bandom European Union a ďalšími.

Vstupenky v predaji aj v pokladni Spoločenský Dom NIVY, Bratislava.

Zľavy pre deti, študentov, dôchodcov, zťp, doprovod zťp-s: vstupné v hodnote 7€ (zľavu je možné uplatniť len na predajných miestach Ticketportal a po preukázaní sa preukazom).

Cena: 10 Eur

Na mape

Top