COMEDY TALK SHOW F(L)ÓÓR VOL.20

COMEDY TALK SHOW F(L)ÓÓR VOL.20

Dátum : 16. mája 2017
Miesto: Gorila.sk Urban Space, Námestie SNP 30, Bratislava
Cena : 10,00 €

Vstupenky

Popis

Ako povedal raz Karel Hynek Máchaj: Máj je lásky čaj, tak aj my pokračujeme jubilejným 20. pokračovaním našej talkshow humorného charakteru. Je nám cťou privítať týchto úžasných, odvážnych, talentovaných hostí a liehovu cirkvi svedkov liehovovych Gaba Žifčáka.


Václav Mika - generálny riaditeľ RTVS. Bývalá STV je najmä vďaka nemu pozerateľné a objektívne médium. Jeho kreslo bude od júna opäť voľné. Keďže s v ňom evidentne dobre sedí a od započatej nedokončenej práce sa neodchádza, rozhodol sa opäť kandidovať. Predtým šéfoval Markíze a rádiu Expres . 

Jozef Vajda - herec, ktorého pozná každý Slovák a Slovenka. Umelec, ktorého zbožňujú dcéry, matky aj staré matky. Jeho hlas aj svaly mu závidia Stallone aj Schwarzenegger, ktorých daboval.

Zuzana Hlávková - má len 26, no odvahy viac, ako celá skvadra ochany vládnych činiteľov. Naše pokojné predsedníctvo EÚ sa po jej výpovedi na MZV otriaslo v základoch. Kšeftovanie s eventami sa jej ako zamestnankyni nezdalo a vyšla s dôkazmi na verejnosť. 

Gabo Žifčák - je stand up komik, ktorý keď nesníva o sexe, sníva o jedle. Patrí medzi slovenskú špičku standupistov. Nedávno takmer zbúral internet, keď založil Cirkev svedkov Liehovových.

Samuel Hošek - herec, výtvarník ale najmä spevák. Robí nteligentný electro pop skombinovaný s prvkami RnB, groovu a soulu. Spieva o životných cieľoch, snoch a dennodennom boji s rezignáciou a limitmi.

Viac informácii na: FB udalosť

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Na mape

; Top