Detail info
Close

Divadlo komédie

Divadlo komédie

Dátum: 10. septembra - 16. decembra 2024
Miesto: Krupina, Bánovce nad Bebravou, Bytča, Martin, Bratislava, Prešov, Bardejovské Kúpele, Tlmače, Nemšová, Šurany, Tvrdošín, Lučenec, Banská Štiavnica, Brusno, Trnava, Trenčín, Stará Turá, Košice

Vstupenky

Piatok
20
Sep 2024
18:00

Aktuálne vypredané (možnosť zmeny!)

Ľutujeme, miesta na predstavenie predávané cez Ticketportal sú aktuálne vypredané, avšak môže nastať zmena tohto stavu!
Utorok
24
Sep 2024
18:00
Štvrtok
26
Sep 2024
19:00
Nedeľa
6
Okt 2024
19:00
Streda
9
Okt 2024
18:00

Popis

DIVADLO KOMÉDIE je profesionálne divadelné zoskupenie (právna forma: občianske združenie) s jasnou profiláciou uvádzania súčasných divadelných hier v žánri komédie. Teda toho žánru, ktorý je u divákov často žiadaný a populárny, na jeho prípravu a realizáciu neobyčajne náročný. Vyžaduje si divadelnú skúsenosť, cit pre výber kvalitného a komunikatívneho textu. Ale aj adekvátny inscenačný rytmus, tempo, zmysel pre budovanie gagu... S výnimočnými hereckými výkonmi, v doplnení s plnohodnotnou scénickou výpravou: dekoráciou a kostýmami. S dôrazom na priliehavé striedanie situačnej a konverzačnej komiky. Do javiskového tvaru, ktorý svojou dynamikou dokáže diváka povzniesť k príjemnému pocitu uvoľnenia, oddychu a relaxu.

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top