EURO HOCKEY CHALLENGE

EURO HOCKEY CHALLENGE

Dátum : 27. - 28. apríla 2018
Miesto: Zimný štadión Nitra, Zimný štadión Piešťany

Vstupenky

Popis

Slovensko – Lotyšsko
Majstrovstvá sveta v hokeji sú za rohom a našu reprezentáciu čaká séria prípravných zápasov v rámci Euro Hockey Challenge. Domáce zápasy začíname dvojzápasom proti Lotyšsku. Tréner Craig Ramsay a generálny manažér Miroslav Šatan budujú káder a vy môžete byť pri tom! Príďte podporiť naši chlapcov a vyprevadiť ich na svetový šampionát! 

Slovensko – Francúzsko
Majstrovstvá sveta v hokeji sú za rohom a našu reprezentáciu čaká séria prípravných zápasov v rámci Euro Hockey Challenge. Tréner Craig Ramsay a generálny manažér Miroslav Šatan budujú káder, a ten preveria v dvojzápase nevyspytateľní hokejisti Francúzska. Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť vidieť vrcholiacu formu hokejistov pred svetovým šampionátom! 

Slovensko – Kórejská republika / prípravný zápas - VSTUPENKY V PREDAJI TU.
Majstrovstvá sveta v hokeji sú za rohom a našu reprezentáciu čaká séria prípravných zápasov. Zverencov trénera Craiga Ramsayho a generálneho manažéra Miroslava Šatana preveria prvýkrát v histórii aj hokejisti Kórejskej republiky. Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť vidieť našich chlapcov proti tomuto exotickému ale neustále sa zlepšujúcemu súperovi!
 

VIP
Vychutnajte si zápas z pohľadu VIP hosťa! Staňte sa členom hokejovej rodiny, stretnite sa s hokejovými osobnosťami, občerstvite sa priamo počas zápasu a povzbuďte slovenskú hokejovú reprezentáciu z pohodlia VIP sektora. Slovenský zväz ľadového hokeja Vám pripravil jedinečnú príležitosť. Doprajte si viac, prípadne obdarujte takouto vstupenkou hokejového nadšenca.


Zľavy:
50% zľava pre dieťa (do 12 rokov). Dieťa do 6 rokov zdarma bez nároku na sedadlo.
Imobilný + Doprovod imob. - v prípade záujmu o rezerváciu vstupeniek (Imobilný + Doprovod imob.), píšte prosím na help@ticketportal.sk. Cena 0,00 EUR. Jedna vstupenka platná pre obe osoby. (Obmedzený počet)!

Ak prídete našu hokejovú reprezentáciu podporiť na vybraný zápas, môžete vyhrať zájazd na majstrovstvá sveta v Dánsku v hodnote 500 eur pre 2 osoby! Viac o súťaži sa dozviete TU

Na mape

Top